Množstvo obchodných reťazcov každý týždeň ponúka množstvo akciového tovaru. Zapamätať si ponuku každého z nich je takmer nemožné. Vďaka letákom sa môžete v predstihu dozvedieť aký tovar, a v ktorom obchode kúpite za zníženú cenu. Potraviny, drogistický tovar, oblečenie, obuv alebo nástroje pre domácich kutilov… to všetko môžete nájsť v letákoch každý týždeň vo svojej schránke.

Akcie a letáky na internetovej stránke

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí využívajú akciové ceny obchodných reťazcov isto čakáte každý týždeň na aktuálny leták. Nájdete v nich aktuálne zľavy tovarov a aj akciové ceny. Letáky v poštovej schránke ale nemusia byť jediným zdrojom týchto informácií. Nemusíte stále čakať na poštu a následne listovať v ponuke a hľadať kde čo majú.

Na internetovej stránke letakytentotyzden.sk nájdete akciové letáky všetkých obchodných reťazcov pokope. Mať všetky informácie takto po ruke rozhodne pár výhod má.

Výhody

  • Môžete sa o jednotlivých akciách v obchodoch dozvedieť skôr, než vám príde leták do schránky.
  • Môžete porovnávať jednotlivé ponuky tovaru a ich cenu medzi obchodmi navzájom.
  • Letáky na internetových stránkach nezaťažujú životné prostredie. Na schránku si môžete pokojne nalepiť lístok s odkazom „Nevhadzovať reklamu (letáky)“ a aspoň troškou tak prispieť k ochrane životného prostredia a obmedziť plytvanie prírodnými zdrojmi.
  • Drobné písmo, ktoré je v tlačených letákoch môže byť pre niekoho problém prečítať. Ak si ale prezriete ponuku cez internet na stránke letakytentotyzden.sk môžete si ju zväčšiť a pohodlne prečítať aj to najmenšie písmo.
  • Neujde vám žiadna akcia. Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne akcie všetkých obchodných reťazcov. Či už potrebujete nakúpiť potraviny, drogériu, alebo oblečenie nájdete tu všetko.

V letákoch niektorých reťazcov okrem ponúkaného tovaru nájdete napríklad aj recepty na spracovanie práve ponúkaných potravín. Nie každému sa ale chce, prípadne má čas pripraviť chutný obed práve v danom týždni. Nemusíte skladovať letáky, ani si spomínané recepty vystrihávať a odkladať aby ste si mohli pripraviť jedlo podľa receptu, ktorý sa v aktuálnom letáku nachádza. Na webovej stránke letakytentotyzden.sk si môžete vyhľadať a prezrieť aj staršie letáky (niekoľko mesiacov dozadu). Takto vám neujde žiadny recept.

Obchodné reťazce na jednej stránke – aj na mobile

BILLA, Kaufland, Tesco, Teta, Obi, Pepco, Coop jednota a mnoho ďalších obchodov s rôznym sortimentom nájdete na stránke letakytentotyzden.sk. Takto máte ponuky všetkých obchodných reťazcov na jednej stránke. A ak práve nie ste doma a neviete čo kde ponúkajú postačí vám len mobilný telefón a prístup na internet. Pozrieť si aktuálnu ponuku tovaru v obchodoch si môžete aj počas cesty do, alebo z práce. Na tejto stránke nájdete nie len aktuálny leták, ale aj letáky obchodných reťazcov na ďalší týždeň. Takto vám neujde žiadna akcia, dozviete sa o výhodných cenách tovaru dopredu a už nepremeškáte žiadny výhodný nákup.

Zdroj: letakytentotyzden.sk