Na leto si ešte nejaký ten čas budeme musieť počkať. Nie je však na škodu spraviť si prieskum medzi najmodernejšou kvalitnou tieniacou technikou.

Ak ste doteraz neboli spokojní s tieniacou technikou, ktorá neregulovala slnečné žiarenie tak, ako ste očakávali, predstavíme vám najvyhľadávanejšiu a najkvalitnejšiu tieniacu techniku, ktorej kvality oceníte už nasledujúcu letnú sezónu.

Vonkajšie žalúzie

Obľúbený spôsob tienenia, aký poskytuje vonkajšie žalúzie, si zaručene obľúbite. Vonkajšie žalúzie sa predáva v rôznych farebných prevedeniach, takže sa nemusíte obávať, že by vám farebne nepasovalo k fasáde vášho domu. Zabezpečuje účinnú tepelnú ochranu budovy a to hlavne preto, lebo je umiestnené pred oknami. Predstavuje moderný dizajnový spôsob tienenia, ktorý zmení vzhľad stavby na moderný. Reguláciu svetla vám umožnia kvalitné lamely, ktoré si môžete kedykoľvek naklopiť akokoľvek budete chcieť. Ak máte obavy, že vám vonkajšie žalúzie neumožní vyvetrať, nemusíte sa báť. Aj keď budete mať zatiahnuté, môžete vetrať cez otvorené okno.

Screnové rolety

Pôvodne boli určené na tienenie výkladov a reštauračných zariadení, no v súčasnosti sa najčastejšie využívajú ako tienenie moderných stavieb s väčším množstvom francúzskych okien. Patria medzi horúce novinky, no aj napriek tomu si okamžite našli svojich verných zákazníkov.

Ak hľadáte efektívne tienenie domácnosti, odporúčame vám kúpu nových vonkajších screnových roliet. Sú vyrábané z kvalitných perforovaných látok, ktoré poskytnú efektívne tienenie, ale zároveň ostáva zachované presvetlenie interiéru. Sú umiestnené z vonkajšej strany okna a ani silný vietor ich nemôže poškodiť. Cez tieto rolety vidíte von, ale nikto vám nevidí dnu.

Ak bývate pri ceste, nemusíte sa obávať, že vás bude vidieť z ulice. Poskytnú vám súkromie.

Ak potrebujete kvalitnú tieniacu techniku a interiérové žalúzie sa vám nepáči, vyberte si buď vonkajšie žalúzie, alebo screnové rolety. Vášmu moderne zariadenému domovu dodajú šmrnc a letné mesiace budú v interiéri znesiteľnejšie ako kedykoľvek predtým.