V banskobystrickom multikine Europa Cinemas je čarovne. A to nielen pre príjemné prostredie a moderné vybavenie, ale aj vďaka najslávnejšiemu kúzelníkovi so svetoznámym menom – Harry Potter. Druhá časť posledného dielu jeho strastiplnej cesty svetom mágie uviedla do slovenských kín stredajšia predpremiéra s afterparty.

Podarí sa Harrymu, Ronovi a Hermione nájsť a zničiť všetky horcruxy? Porazia „Toho, ktorého netreba menovať“ a zvíťazí dobro nad zlom? Odvrátia sa časy temna, ktoré zavládli na Rokforte? Pre tých, ktorí nečítali knižnú verziu najznámejšieho čarodejníckeho príbehu sveta, boli v stredu večer zodpovedané aj tieto otázky. Práve v tento deň bol v slovenských kinách po prvýkrát premietaný jeden z najočakávanejších filmov tohto roka – Harry Potter a Dary Smrti 2. V 3D projekcii bolo prvým šťastlivcom premietnutých 130 minút stupňovaného napätia, doplneného vtipnými a dojemnými scénami.

Okrem toho mohli v divákoch zážitky doznievať aj po východe z kinosály na nasledujúcej afterparty, ktorú okrem chutného občerstvenia spríjemnilo aj vystúpenie kúzelníka Maersa.

Tí, ktorí sa nedostali na slovenskú predpremiéru, nemusia zúfať. Posledný diel Harryho Pottera je od štvrtka v Europa Cinemas možné vidieť každý deň v šiestich premietacích časoch.

Pozrite si, priebeh popremiérovej afterparty:

A čo vás čaká priamo vo filme?