Výnimočne v piatok a výnimočne cez veľkonočné sviatky. 30. marca sa uskutoční ďalšie vydanie obľúbeného multimediálneho Festivalu z lásky, ktorý je organizovaný z lásky k hudbe, priateľstvu a dobrej nálade. V priestoroch Klubu 77 na Hornej ulici budú aj v prípade nepriaznivého počasia pripravené minimálne tri pódia, plné kvalitnej hudby a tradičných sprievodných aktivít z lásky.

Program jarného Festivalu z lásky bude opäť bohatý a intenzívny. Začiatok je plánovaný o 19:00. Prvý bod programu – živé varenie, a pre odvážnych aj ochutnávka výsledku, určite poteší všetkých hladných návštevníkov. Meno kuchára a jedla ostávajú zatiaľ prekvapením. Koncertný program na hlavnom púdiu začína od 20:00. Prvou v poradí bude stará kapela s mladým obsadením, keďže kanadský frontman ju nedávno obnovil v spolupráci s mladými banskobystrickými muzikantami. Zoskupenie Anarchy 13 ocení každý poslucháč klasického punku. Úplnú multižánrovosť festivalu podčiarkuje aj účasť známej metalcore formácie I Am The Verdict. Krátky koncertný program predvedie aj undergroundový projekt Sto ľahkých žien. Výnimočný koncert odohrá naivne punková kapela Chudáci, keďže si do svojho rozšíreného repertoáru prizvali aj známe tváre z prostredia domácej hudobnej scény. Očakávaným momentom bude vystúpenie kapely Mendalenta, ktorá zažiarila pred desiatimi rokmi a festival snáď bude príležitosťou pre jej veľkolepý návrat. Chýbať nesmie ani stálica Festivalu z lásky, multižánrové zoskupenie Trucki.

Koncerty budú v prestávkach doplnené sprievodným programom. Okrem bizarných súťaží si náročnejší diváci užijú autorské čítanie prózy, či tradičnú Poéziu v hajzli – čítanie poézie v priestoroch pánskeho WC. Na príjemné zoznámenie, či dokonca zaľúbenie poslúži 2-minútové rande. Spestrením bude aj špeciálna výstava obrazov mladej (bez)nádejnej autorky.

Festival z lásky opäť sľubuje návštevníkom dobrú náladu, alternatívny celovečený program a teda príjemne strávený večer z lásky.