Väčšina mužov si vystačí s pár dobrými kúskami v šatníku a nepotrebuje sledovať žiadne módne trendy tak, ako to robia ženy. Ktoré oblečenie by ale mal mať každý muž vo svojom šatníku?

Jednofarebné tričko s krátkymi rukávmi

Vhodné nielen ako spodná vrstva pod vzorované pánske košele, ale aj ako spodná vrstva pod pánske mikiny. Jednofarebné tričko ideálne v neutrálnych farbách ako sivá, biela, čierna, tmavomodrá, hnedá by jednoznačne nemalo chýbať v pánskom šatníku. Odporúča sa predovšetkým zo 100% bavlny – ideálne z ekologickej organickej bavlny. Tričká z organickej bavlny ani po niekoľkých opraniach nemenia farbu a neroztiahnu sa.

Biela a čierna košeľa

Ľahko kombinovateľný kúsok vhodný najmä na spoločenské akcie.  Každý muž by mal mať doma ideálne jednu bielu a jednu čiernu pánsku košeľu. Odporúčajú sa zúžené pánske košele, ktoré nájdete v kategórii elegantných košieľ SLIM. Majú zúžený pás a perfektne obopínajú mužské telo, čo ocenia najmä ženy.

Tieto pánske košele ľahko skombinujete s pohodlnými elegantnými nohavicami, kravatou a štýlovými elegantnými topánkami.

Pánska mikina /sveter

V zimných mesiacoch potrebujú niečo teplejšie – strednú vrstvu, ktorá by ich zahriala pri nízkych teplotách. Ideálnou strednou vrstvou je pánsky pletený sveter ideálne jednofarebný bez zbytočných nápisov a vtipných obrázkov. Stavte na jednoduchosť a klasiku, ktorá sa bude nosiť aj o niekoľko rokov a nikto na vás nebude ukazovať, aký módny výstrelok ste si to dali na seba.

Každý muž by mal mať okrem farebne neutrálnych svetrov aj podšité pánske mikiny s kapucňami. Mikiny odporúčame v neutrálnejších farbách – svetlosivú, tmavosivú, hnedú, tmavomodrú, kaki zelenú. Ak radi športujete, odporúčame aj svetre z Merino vlny a flísové mikiny so zapínaním pod krk. Ak chcete niečo originálne, kúpte si tradičný pánsky nórsky sveter.