BBonline.sk | Krátke správy | 17.2.2018 15:40

Gól Bystričana Bubelu nestačil, slovenským hokejistom sa obrat proti Slovinsku nevydaril

Slovenskí hokejisti prehrali v treťom zápase na OH so Slovinskom v pomere 2:3 po samostatných nájazdoch. Z Banskobystričanov sa v najlepšom svetle ukázal Miloš Bubela. Ten v 36. minúte sklepol Čerešňákovu strelu za slovinského brankára Kroselja a pripísal si premiérový olympijský gól. Na ľade strávil celkom 15 minút a 27 sekúnd. Bubela bol na ľade aj pri vyrovnávajúcom Haščákovom góle v 46. minúte. V zápase sa predstavili aj ďalší barani – Tomáš Surový (čas na ľade 15:28) a Patrik Lamper (14:23). Reprezentácia tak obsadila v B skupine posledné štvrté miesto a čaká ju play off o ďalší postup do štvrťfinále.