Firemná klientela je jednou z dôležitých segmentov hotelového biznisu. Je to ale zároveň aj jedna z najnáročnejších častí tohto podnikania.

Firemní zákazníci sú nároční a požadujú vysokú kvalitu služieb. Ak napríklad pozývate obchodného partnera na rokovanie tak nie je nič horšie ak sa mu nepáči ubytovanie alebo strava pri takejto akcii.

V takomto prípade biznis určite nepôjde tak, ako sme si to predstavovali. V Banskej Bystrici je na výber viacero podnikov, ktoré takéto služby ponúkajú. Jedným z nich je aj novo zrekonštruovaný a zariadený penzión Olympia. Ponúka kongresové priestory v Banskej Bystrici v dvoch rôznych kapacitách.

Kongresová sála má kapacitu 50 miest a je tak vhodná na stredné a väčšie podnikové, firemné akcie. Druhá možnosť je banketová miestnosť. Táto má kapacitu do dvadsať päť miest a je tak vhodná pre menšie akcie. Oba priestory sú tiež vhodné pre rodinné oslavy v Banskej Bystrici. K dispozícii je samozrejme všetko potrebné k usporiadaniu takýchto firemných, kongresových akcií. Audio a video technika, pripojenie na internet a ďalšie veci aj podľa požiadaviek klienta.

Čistota a poriadok je tu na prvom mieste. Upratovanie firiem, obchodných prevádzok môžete riešiť vo vlastnej réžii, prípadne to prenechať profesionálom. V prípade ak sa teda chystáte usporiadať takúto firemnú akciu, pozrite sa na firemnom webe penziónu Olympia na detailnejšie informácie, prípadne kontaktujte vedenie penziónu ktoré Vám odpovie na všetky otázky a pripraví ponuku na mieru.