Minimálne nie v pôvodnom termíne. Koncert na pomoc požiarom zničenému hradu Krásna Hôrka, ktorý sa mal uskutočniť v piatok 13. apríla v banskobystrickej športovej hale Dukla na Štiavničkách, sa neuskutoční.

„Žiaľ počas prác na hale prišlo k veľkej poruche elektroinštalácie, kedy vypadla jedna z fáz a celá hala beží v núdzovom režime. Porucha sa žiaľ nedá opraviť do 24 hodín a vzhľadom na fakt, že aj zimný štadión je v technickej výluke, musíme Benefičný koncert pre Krásnu hôrku odložiť, pretože ho nemáme kam presunúť,“ napísal v správe pre médiá jeden zo spoluorganizátorov koncertu a mestský poslanec Daniel Karas. Aby snaha umelcov a ďalších ľudí nevyšla na zmar, koncert sa uskutoční v náhradnom termíne – 26. mája, ale už priamo pod hradom Krásna Hôrka. Aj keď sa pôvodne hovorilo o presune koncertu, napokon by sa mal v máji predsa len uskutočniť v športovej hale na Štiavničkách. V rovnakom termíne by sa mal ale podobný koncert konať aj v Bratislave.

Na koncerte mali vystúpiť napríklad člen legendárneho Cirque de Soleil Juraj Benčík, sólista opery SND a rodák z Banskej Bystrice Martin Babjak, skupina Vidiek, Tublatanka, Laco Lučenič, Berco Balogh, Marcella Molnárová, Suvereno feat. Paul Project, herci Ján Koleník a Eva Pavlíková, Duo Aratron Aspis, Matka Guráž, Jozef Hollý, Robo Šimko a Massriot, Jerguš Oravec, Ján Berky-Mrenica, Richard Šarközy, študenti Akadémie umení Banskej Bystrice, muzikálové štúdio Xanadu, Aďa Liptáková,  MadDogX, Družina, Natália Hatalová, Richard Šarközy a so svojou kapelou VZNCH vystúpiť aj primátor Banskej Bystrice Peter Gogola.