Aj tesne pred Vianocami pridáva banskobystrické multikino Cinemax do svojho programu filmové novinky. Opäť nechýba ani súťaž o dve vstupenky.

Vo štvrtok 22. decembra sa v premiére predstavia dva nové filmy. Na plátna kinosál prichádza americká animovaná komédia Kocúr v čižmách: Posledné želanie. Od scenáristu Bohemian Rhapsody sa dočkáme aj filmu o Whitney Houston, jednej z najúspešnejších speváčok v histórii pop music.

Prehľad filmových noviniek v ponuke banskobystrického kina vám prinášame v článku nižšie. Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

I WANNA DANCE WITH SOMEBODY

Od scenáristu Bohemian Rhapsody.

Film je emotívnou a srdcervúcou oslavou života jedinečnej a nezabudnuteľnej Whitney Houston, jednej z najúspešnejších speváčok v histórii pop music. Whitney Houston už ako dieťa rada spievala so svojou matkou Cissy v kostole v New Jersey, ale ani vo sne by ju nenapadlo, že sa stane speváckou ikonou svojej generácie. Snímka nás prevedie životom, kariérou a veľkolepými vystúpeniami s najobľúbenejšími hitmi nezabudnuteľnej Whitney Houston.

KOCÚR V ČIŽMÁCH: POSLEDNÉ ŽELANIE

Kocúr v čižmách zisťuje, že jeho vášeň pre dobrodružstvo si vybrala svoju daň: prišiel už o osem zo svojich deviatich životov. Vydáva sa teda na výpravu, aby získal späť svojich deväť životov a našiel bájne Posledné želanie.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na stránke multikina Cinemax.

Súťaž o dve vstupenky do multikina Cinemax

Pre všetkých filmových nadšencov sme opäť pripravili súťaž o dve voľné vstupenky do multikina Cinemax, ktoré získa jeden vyžrebovaný výherca/výherkyňa. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka 22. decembra 2022 (do polnoci) na Facebooku BBonline.sk.