Quantcast

BBO_0874V našom prehľade vám aj tento piatok prinášame zoznam zápasov tímov z nášho regiónu, ktoré sú, ak to počasie dovolí, naplánované počas nasledujúcich dní. A to od najvyšších súťaží až po druhú triedu. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 9. kolo

sobota 13.9.2014 o 15.30 h MFK Košice – ŽP Šport Podbrezová
sobota 13.9.2014 o 17.30 h FK Dukla Banská Bystrica – AS Trenčín

DOXXbet liga – západ – 8. kolo

nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h ŠKF Sereď –  FK POHRONIE  A (Dolná Ždaňa)

DOXXbet liga – východ – 8. kolo

sobota 13.9.2014 o 15.30 h 1. FC TATRAN Prešov – MFK Lokomotíva Zvolen

III. liga – 7. kolo

sobota 13.9.2014 o 15.30 h MŠK Fomat Martin – ŠK Javorník Makov
sobota 13.9.2014 o 15.30 h FK LAFC Lučenec – FK Čadca
sobota 13.9.2014 o 15.30 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – OFK Teplička
sobota 13.9.2014 o 15.30 h MFK Žarnovica – MŠK Námestovo
nedeľa 14.9.2014 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – FK Rakytovce
nedeľa 14.9.2014 o 10.30 h FO Kinex Bytča – MFK Nová Baňa
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – FK – 34 Brusno – Ondrej
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h TJ Baník Kalinovo – ŠKM Liptovský Hrádok

III. liga – 15. kolo

streda 17.9.2014 o 15.00 h FK LAFC Lučenec – FK Rakytovce
streda 17.9.2014 o 15.00 h FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) – MŠK Fomat Martin
streda 17.9.2014 o 15.00 h MFK Žarnovica – TJ Baník Kalinovo
streda 17.9.2014 o 15.00 h FO Kinex Bytča – TJ Tatran Krásno nad Kysucou
streda 17.9.2014 o 15.00 h MFK Nová Baňa – TJ ŠK Kremnička
streda 17.9.2014 o 15.00 h MŠK Námestovo – FK – 34 Brusno – Ondrej
streda 17.9.2014 o 15.00 h OFK Teplička nad Váhom – ŠKM Liptovský Hrádok
streda 17.9.2014 o 15.00 h FK Čadca – ŠK Javorník Makov

IV. liga – juh – 7. kolo

nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h FC Slovan Divín – TJ Prameň Kováčová
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h TJ Jednota Málinec – FK CSM Tisovec
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h JUPIE Podlavice Badín – MFK Revúca (ihr. Badín)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h ŠK Vinica – TJ Sklotatran Poltár
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h FTC Fiľakovo – ŽP Šport Podbrezová (B)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h MFK Detva – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h MFK Spartak Hriňová – FK Slovenské Ďarmoty

V. liga – skupina C – 7. kolo

sobota 13.9.2014 o 15.30 h TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠK Hrochoť
sobota 13.9.2014 o 15.30 h FK 09 Bacúch – FK Šalková
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h TJ Sokol Medzibrod – JUPIE Podlavice Badín (B)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h ŠK Sásová – TJ Sokol Repište
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h OŠK Lieskovec – TJ Baník Štiavnické Bane
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h ŠK Partizán Čierny Balog – OFK 1950 Priechod (odložené)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h OFK Slovenská Ľupča – ŠK Voznica

I. trieda – 7. kolo

sobota 13.9.2014 o 15.30 h Brusno B – Poniky
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Podkonice – Hronec
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Selce – Braväcovo
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Lučatín – Tatran Čierny Balog
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Valaská – Jasenie
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Nemecká – Osrblie
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Strelníky – Jakub

II. trieda skupina A – 7. kolo

sobota 13.9.2014 o 19.30 h Šalková B – Ľubietová (odložené)
nedeľa 14.9.2014 o 10.30 h Selce B-Baláže – Riečka
nedeľa 14.9.2014 o 10.30 h ŠKM Savon BB – Králiky (ihr. Sásová)
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Mičiná – Hronsek
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Malachov – Staré Hory
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Dúbravica – Harmanec
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Hiadeľ – Horné Pršany

II. trieda skupina A – 15. kolo

pondelok 15.9.2014 o 15.30 h Tajov – Ľubietová
streda 17.9.2014 o 15.30 h Dúbravica – Šalková B
streda 17.9.2014 o 15.30 h Harmanec – Riečka
streda 17.9.2014 o 16.30 h Malachov – Hronsek (preložené na 2. novembra)
streda 17.9.2014 o 16.30 h Hiadeľ – Selce B-Baláže
streda 17.9.2014 o 16.30 h Horné Pršany – Mičiná
streda 17.9.2014 o 16.30 h Staré Hory – Králiky

II. trieda skupina B 5. kolo 14. 9. 2014 o 15,30

sobota 13.9.2014 o 15.30 h Pohorelá – Pohronská Polhora
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Michalová – Dolná Lehota
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Heľpa – Šumiac
nedeľa 14.9.2014 o 15.30 h Sihla – Beňuš

Výsledky uplynulého kola a aktuálne tabuľky…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu…