BBonline.sk (Filip Roháček) | 29.5.2015

Kam cez víkend za futbalom: Podlavice hostia Sásovú, Šalková s Priechodom

kremnicka futbal dedina

Kremnička pod vedením trénera Juračku v stredu zvíťazila nad Novou Baňou 4:0. Viac fotiek nájdete na facebooku Šport v Banskej Bystrici.

Posledné kolo Fortuna ligy, ktoré bude zároveň posledným v najvyššej súťaži pre banskobystrickú Duklu, ale aj vrcholiace postupové boje v ďalších nižších súťažiach. To všetko nás čaká počas víkendu na futbalových trávnikoch.

Vo viacerých súťažiach sa hralo aj počas týždňa, a tak toho majú hráči v nohách viac než obvykle. Tlak na výsledky je však teraz už nezastaviteľný. Prehľad zápasov, ktoré sú naplánované na najbližšie dni vám prinášame v pravidelnom sumári. V závere nájdete tiež aktuálnu úradnú správu Oblastného futbalového zväzu Banská Bystrica.

Fortuna liga – 33. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.15 h FK Dukla Banská Bystrica – MFK Ružomberok
sobota 30.05.2015 o 17.15 h FK Senica – ŽP Šport Podbrezová

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o postup – 10. kolo

MFK Lokomotíva Zvolen predohral svoj zápas 10. kola už v apríli s juniorkou MŠK Žilina remizoval 1:1.

DOXXbet liga – nadstavbová časť – skupina o zotrvanie – západ – 9. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.00 h FC ŠTK 1914 Šamorín – FK POHRONIE A (Dolná Ždaňa)

III. liga – 26. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.00 h FK Čadca – MFK Nová Baňa
sobota 30.05.2015 o 17.00 h OFK Teplička nad Váhom – MŠK Námestovo
sobota 30.05.2015 o 17.00 h ŠKM Liptovský Hrádok – MFK Žarnovica
sobota 30.05.2015 o 17.00 h FK Rakytovce – TJ Baník Kalinovo
nedeľa 31.05.2015 o 10.30 h TJ ŠK Kremnička – FK LAFC Lučenec
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h ŠK Javorník Makov – FO Kinex Bytča
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Tatran Krásno nad Kysucou – MŠK Fomat Martin
FK POHRONIE B (Žiar nad Hronom) má voľno.

IV. liga – juh – 24. kolo

nedeľa 31.05.2015 o 10.30 h ŽP Šport Podbrezová B – MFK Lokomotíva Zvolen B
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Jednota Málinec – ŠK Vinica
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h FC Slovan Divín – FTC Fiľakovo
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h FK CSM Tisovec – MFK Detva
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h MFK Revúca – MFK Spartak Hriňová
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Prameň Kováčová – JUPIE Podlavice Badín
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Sklotatran Poltár – FK Slovenské Ďarmoty

V. liga – skupina C – 24. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Tatran VLM Pliešovce – OŠK Lieskovec
sobota 30.05.2015 o 17.00 h JUPIE Podlavice Badín B – ŠK Sásová (Podlavice)
sobota 30.05.2015 o 19.00 h FK Šalková – OFK 1950 Priechod
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Baník Štiavnické Bane – ŠK Voznica
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h ŠK Hrochoť – ŠK Partizán Čierny Balog
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Sokol Repište – OFK Slovenská Ľupča
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h FK 09 Bacúch – TJ Sokol Medzibrod

I. trieda – 24. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Tatran Čierny Balog – FK – 34 Brusno – Ondrej
sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Partizán Osrblie – TJ ŠK Sokol Jakub
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ ŠK Hronec – TJ Mladosť Lučatín
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h FK Sokol Braväcovo – TJ – Družstevník Strelníky
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h ŠK Selce – OFK Slovan Valaská
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h FK 1928 Jasenie – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
piatok 5.06.2015 o 17.30 h FK Podkonice – FK SOKOL Nemecká

II. trieda skupina A – 26. kolo

sobota 30.05.2015 o 17.00 h FK Králiky – TJ Partizán Hiadeľ
sobota 30.05.2015 o 17.00 h FK Baník Ľubietová – TJ Družstevník Dúbravica
nedeľa 31.05.2015 o 10.30 h ŠK Selce – ŠKM SAVON Banská Bystrica
nedeľa 31.05.2015 o 10.30 h TJ Hronsek – FK Šalková
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Slovan Tajov – TJ Tatran Harmanec
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h ŠK Sokol FO Staré Hory – TJ Iskra Horné Pršany
nedeľa 31.05.2015 o 17.00 h TJ Družstevník Mičiná – TJ Slovan Malachov
ŠK Zornička Riečka má voľno.

II. trieda skupina B – 18. kolo

sobota 30.05.2015 o 15.00 h TJ Družstevník Šumiac – TJ Slovan Pohronská Polhora
sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Slovan Michalová – TJ Mladosť Pohorelá
sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Partizán Dolná Lehota – TJ Slovan Beňuš
sobota 30.05.2015 o 17.00 h TJ Tatran Polomka – ŠFK Sihla

Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre aktuálne kolo nájdete tu…
Delegačný list rozhodcov ObFZ BB pre nasledujúce kolo a aktuálnu ÚS nájdete tu… (v priebehu piatka)

servisobfzbb