Kaviareň, ktorá má dušu. Tou je KafeČko, kde sa snúbi príjemné prostredie s výnimočnou kávou.

20130325_152318Kvalitné služby, profesionálny, ochotný a vždy ústretový personál je jednou z mnohých predností kaviarne KafeČko. Toto útulné miesto je výnimočné aj svojím prostredím s nádherným architektonickým dvojpodlažným riešením. To vytvára dokonalú atmosféru na oddych od každodenného stresu a príjemné rozhovory v kruhu svojich priateľov a blízkych.

Široký sortiment kvalitnej kávy poteší nejedného milovníka tohto nápoja. Okrem toho si tu môžete vychutnať množstvo iných horúcich či miešaných nápojov, skvelého vína a rôzneho druhu alkoholu. KafeČko dokáže uspokojiť a zároveň svojím prostredím očariť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Úslužný personál, bohatý nápojový lístok a útulné prostredie zďaleka nie sú všetkým, čím sa kaviareň KafeČko snaží odlíšiť od bežných podnikov tohto typu. Svojich zákazníkov si tu vážia, čoho znakom sú aj pravidelne organizované zaujímavé akcie. Jedna z nich má názov PPC, čo znamená pitie za polovicu každý utorok, stredu a piatok od 18.30 do 20.30 hod. Vernostnú kartu dostanú zákazníci pri každej návšteve. Pri jej používaní si môžete uplatniť akciu 3+1, ktorá platí na všetky druhy kávy a čaju.

Pre tých, ktorí pred oddychom uprednostňujú radšej zábavu, pripravuje KafeČko rušné večery napríklad v podaní oldies párty. Služby a priestory kaviarne môžete využiť aj na významné stretnutia či narodeninové oslavy.

Očarujúci nie je len interiér kaviarne, ale aj miesto, kde sídli. Nachádza sa totiž na jednej z najkrajších historických ulíc Banskej Bystrice, konkrétne v Lazovnej ulici priamo oproti Štátnej vedeckej knižnici. To ideálne dotvára celkovú atmosféru tohto neobyčajného miesta. Ak teda chcete spoznať kaviareň, ktorá má dušu, rozhodne navštívte KafeČko. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke www.kafecko.sk.