Len máloktoré jazykové školy odkryjú svoje hlavné tromfy zadarmo, počas prvej vyučovacej hodiny. Jazyková škola Zaraz, ktorá otvára od januára svoju 16 pobočku v Banskej Bystrici je pravým opakom. Hneď na začiatku zistíte, ako sa môžete cudzí jazyk učiť až 4-krát rýchlejšie.

„Absolvoval som trojmesačný kurz Callanovou metódou a to v pohodlí svojho rodiska. Anglicky som sa naučil tak, že sa bez problémov dohodnem v zahraničí. Dokonca už nie som stratený ani pri pohári vína,“ tvrdí Peter (30), ktorý absolvoval kurz pre začiatočníkov v jazykovej škole Zaraz.

V prvej a druhej úrovni /32 vyučovacích hodín/ zvládnete absorbovanie slovnej zásoby do 500 slov a základné používanie gramatických zákonitostí.

zaraz1

Efektívna metóda výučby

Callanova metóda je efektívny a fungujúci spôsob výučby anglického jazyka. Je alternatívou k tradičným metódam výučby. Vyvíjala sa viac ako 10 rokov vo Veľkej Británii a je akceptovaná Cambridgeskou univerzitou. V súčasnej dobe pomocou tejto metódy vyučuje viac ako 400 registrovaných škôl po celom svete.

Jednou z nich je aj jazyková škola Zaraz, ktorá sídli na ulici Československej armády 24 /4. poschodie, v budove Spektra. Callanova metóda je vhodná pre všetky jazykové úrovne. Pokročilejší študenti si pochvaľujú predovšetkým odbúranie strachu hovoriť cudzím jazykom, (podľa štatistík má tento problém až 90% ľudí). U začiatočníkov je motivujúci hlavne výrazný jazykový pokrok, ktorý pomocou tejto metódy dosahujú.

Callanov systém výučby je orientovaný na praktickú stránku jazyka – rozprávanie a porozumenie, teda to, čo ľudia najviac potrebujú v každodennom živote. Samozrejme, že aj gramatika je plnohodnotne zastúpená, avšak je vyučovaná prirodzene, počas konverzácie, presne tak, ako sa malé dieťa učí svoj materinský jazyk.

Garancia vrátenia peňazí

V jazykovej škole ZARAZ nevyhodíte peniaze nadarmo. Škola, s viacerými pobočkami na Slovensku poskytuje dokonca garancie vrátenia peňazí.

mikla_1_beztextu_zlty

Vyskúšajte zadarmo a uvidíte…

Bezplatná ukážková hodina výučby angličtiny Callanovou metódou a nemčiny metódou rýchlo po nemecky sa uskutoční už vo štvrtok 14.1.2016 o 18.00 hod. v priestoroch jazykovej školy Zaraz v Banskej Bystrici. Prihlásiť sa môžete telefonicky na 0908 491 194 alebo e-mailom na martinagendova@zaraz.sk. Ak sa vám systém vyučovania zapáči, môžete sa priamo na hodine prihlásiť na kurz.

Ideálne riešenie aj pre firmy

S pomocou jazykovej školy Zaraz môžete zabezpečiť aj ideálne jazykové zručnosti svojich zamestnancov. V ponuke je, okrem angličtiny, aj nemčina, či španielčina. Samozrejmosťou je aj v tomto prípade ukážková hodina ZADARMO.