Tradičný Radvanský jarmok tento rok nemá sprevádzať tradičný dážď. Podľa meteorologických modulov nás naopak čakajú slnečné dni bez úhrnu zrážok. Maximálne denné teploty vzduchu presiahnu hranicu 20 °C. 

Piatok (10. 9.) sa bude niesť v znamení prevažne jasnej oblohy, z ktorej počas tohto dňa pršať nebude. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa cez deň vyšplhá na 22 až 24, v noci klesne na 10 až 8 stupňov Celzia.

Sobota (11. 9.) bude víkendovým dňom minimálnou oblačnosťou, z ktorej úhrn zrážok prameniť nebude. Opäť má fúkať len slabý premenlivý vietor. Teplota vzduchu sa bude pohybovať od najvyšších denných 23 až 25 do nočných 11 až 9 °C.

Nedeľa (12. 9.) zakončí týždeň aj 363. Radvanský jarmok so slnečným počasím. Z prevažne jasnej oblohy ani počas tohto dňa pršať nemá. Teplota vzduchu cez deň dosiahne príjemných 23 až 25 °C. V noci sa ochladí na 12 až 10 stupňov Celzia.

Aktuálnu teplotu, tlak, vlhkosť či zrážky z meteostanice v Sásovej nájdete na našej podstránke Počasie v Banskej Bystrici. A ako to v meste vyzerá v tejto chvíli, vám priblížia naše webkamery Banskej Bystrice.