V sobotu 12. apríla spoznáme najkrajšiu Slovenku roka 2014. O korunku kráľovnej krásy zabojuje v bratislavskej Incheba Expo Aréne, pred kamerami televízie Joj od 20.30 h, aj devätnásťročná Banskobystričanka Jana Slačková.

08_Slackova_fashion„Každý rok, už od malička, som pozerala súťaž Miss Slovensko. Vždy som obdivovala tie krásne dievčatá, šaty, scény, ale nikdy ma nenapadlo, že by som to raz mohla skúsiť. Až minulý rok keď som písala pre BBonline článok o Banskobystričankách v tejto súťaži, som si povedala, že budúci rok tam budem stáť ja,“ hovorí mladá študentka žurnalistiky, ktorá v nedávnej minulosti spolupracovala aj s našim portálom.

„Vtedy som sa nad tým len usmievala. Avšak nezostalo to len pri slovách a tento rok som sa na casting Miss Slovensko naozaj vybrala a som tu. Som rada, že som ten bláznivý nápad spred roka, kedy mi vôbec neprišiel reálny, dokázala premeniť na realitu,“ dodáva Janka.

Janku Slačkovú môžete podporiť aj vy. Do štvrtka sa môžete zapojiť do hlasovania o Miss internet. Až do samotného galavečera MISS Slovensko 2014 môžete hlasovať aj o Miss Sympatia, a to zaslaním prázdnej SMS na číslo 9978. Vlastné kategórie vyhlásili aj ďalší reklamní partneri súťaže, a tak sa môže absolventka Gymnázia Andreja Sládkoviča stať napríklad aj Miss Gosh, Miss Pierot alebo Miss Doliva. Stačí hlasovať cez uvedené stránky.

Finalistky sa pripravujú na slávnostný galavečer už od februára. Absolvovali viacero sústredení, jedno z nich i v Maďarsku. Aktuálne je Janka už na predfinálovom pobyte. „Na sobotné finále sa teším samozrejme najviac, pretože to bude taká bodka a zároveň čerešnička za tým všetkým úsilím. Som šťastná, že tam budem mať moju rodinu, priateľov a známych pretože oni sú pre mňa tá najväčšia podpora. Je skvelé vedieť, že niekto vám drží palce a bude tam len kvôli vám,“ odkazuje Janka Slačková, ktorá má v súťaži číslo 8.