Známy banskobystrický internetový operátor, ktorý už viac ako desať rokov poskytuje kvalitné pripojenie na internet, teraz prichádza s veľkolepou súťažou, v ktorej minimálna výhra je pripojenie na celé tri mesiace zadarmo a najlepšia výhra až 12 mesiacov internetu zadarmo.

BBXPokiaľ uvažujete o zmene internetového operátora, tak vhodnejšia chvíľa ako teraz nebude. BBXNET pripravil pre nových zákazníkov akciu, z ktorej žiadny z nich nevyjde naprázdno.

Každý, kto podpíše viazanosť na 24 mesiacov si zatočí kolesom šťastia a vyhrať môže nasledujúce ceny:

  • 12 mesiacov ZADARMO
  • 6 mesiacov ZADARMO
  • 4 mesiace ZADARMO
  • 3 mesiace ZADARMO + WiFi router
  • 3 mesiace ZADARMO + vecný darček: batoh, šálka, domáci med, USB kľúč

BBXNET patrí medzi najrýchlejšie a najlacnejšie varianty internetového pripojenia v Banskej Bystrici. Mesačný poplatok 9 eur pri rýchlosti 40 Mbit/s je záruka spokojných zákazníkov.

Sieť BBXNET funguje v Banskej Bystrici už viac ako desať rokov. Neustále rozširuje možnosti pripojenia prostredníctvom optickej siete, ktorá zabezpečuje vysokú rýchlosť a stabilitu pripojenia. Tento rok dokončuje prvú etapu Sídliska a poslednú etapu Radvane a ako jediná má pripojenie v mestskej bytovke na Pršianskej terase. Spoločnosť BBX s.r.o., ktorá sieť prevádzkuje, zabezpečuje aj bezplatné mestské wi-fi hotspoty na Námestí SNP a Námestí Slobody.

Viac informácií o vianočnej zľave nájdete tu: http://www.bbxnet.sk/?id=vianoce2013