Interiérový dizajnér je čoraz častejší návštevník našich domovov. Či už sa jedná o zariadenie nového bytu alebo domu alebo prípadne o rekonštrukciu starších priestorov často krát sa začíname obracať so zariaďovaním práve na odborníkov v tejto oblasti.

obyvacky.euKvalitné portfólio a spokojní zákazníci ako napríklad na firemnom webe www.obyvacky.eu sú garanciou toho že aj ten náš domov bude príjemný, útulný a podľa našich predstáv. Čo je teda prácou a poslaním interiérového dizajnéra?

V prvom rade je to vypočuť si predstavu klienta. V prípade rekonštrukcií alebo opätovného zariaďovania interiéru je tento proces často krát náročnejší ako pri novostavbe nakoľko je nutné pohybovať sa v užších mantineloch, požiadavky sú ale často krát rovnako náročné. Následne je potrebné prísť z návrhom ktorý býva niekoľko krát konzultovaný a upravovaný z klientom. Mohol by si zariadiť vlastný interiér každý z nás? Jednoduchá odpoveď je že mohol. Výsledky ale podobne ako pri každej inej činnosti budú zodpovedať úrovni našej odbornosti. Aj auto si vieme opraviť niekedy sami. Výsledok je ale často krát jasný už dopredu. Dizajnér sa vie vysporiadať aj so špecifickými požiadavkami na zariadenie interiéru v štýle feng shui ktoré blahodarne pôsobí ako celostná medicína, prípadne podľa rôznych architektonických slohov.

V prípade že hľadáte prácu ako interiérový dizajnér môžete začať s pracovnými ponukami pre Banskú Bystricu napríklad aj tu. Jedná sa o pracovný server s aktualizovanou ponukou viac ako dve tisíc voľných pracovných miest.