Aj tento rok sa banskobystrický hokejový klub HC ’05 predstaví medzi slovenskou elitou. Zatiaľ čo zverenci Vladimíra Országha sú už v plnom prípravnom nasadení, postupne začínajú prípravu aj fanúšikovia.

HC05Banskabystrica logoPre HC ’05 začína nový ročník Tipsport extraligy  na ľade Piešťan 15. septembra. Do vtedy čaká ešte zverencov trénera Országha viacero prípravných zápasov, a to aj v rámci švajčiarskeho sústredenia, na ktoré sa práve tím z Banskej Bystrice vydal. Dosiaľ už na Memoriáli Pavla Zábojníka vo Zvolene barani remizovali s Nitrou 2:2, podľahli majstrovskému Zvolenu 2:5 a porazili bronzový tím uplynulého ročníka poľskej najvyššej súťaže GKS Tychy 4:2. Minulý týždeň porazili v príprave Liptovský Mikuláš 3:1.

Keďže sezóna sa blíži HC ’05 upozorňuje svojich priaznivcov na najvýhodnejšiu možnosť, ako navštevovať jednotlivé zápasy sezóny, a to prostredníctvom kúpy permanentnej vstupenky. Držitelia permanentiek zo sezóny 2012/2013 majú pri zakúpení permanentky na novú sezónu zľavu vo výške 10%. Miesto uvedené v permanentke bude rezervované do 6. septembra 2013. S permanentkou je potrebné prísť osobne na sekretariát hokejového klubu, kde po uhradení príslušnej sumy Vám bude permanentka dobitá na novú sezónu. Po uvedenom termíne bude miesto uvoľnené pre ďalších záujemcov.

Nový záujemca o kúpu permanentky na novú sezónu si môže svoje miesto (okrem rezervovaných) vybrať len osobne na sekretariáte hokejového klubu. Cena novej permanentky je zvýšená o 5,- € za čipovú kartu. Permanentky si môžete zakúpiť a dobiť výlučne na sekretariáte hokejového klubu vždy v utorok a štvrtok v čase od 14.00 h do 17.00 h

Ceny permanentiek na základnú časť 2013/2014

Sektor A – nová tribúna – sedenie – 100,- €
Sektor B – sedenie – 75,- €
Sektor C – státie – 60,- €