Tretí ročník HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici a celkovo už 14-te podujatie zdravého životného štýlu – prináša doteraz najpestrejší a najpútavejší program.

harmoniaPočas dvoch festivalových dní sa môžu návštevníci festivalu tešiť na 3 tematické výstavy s viac ako 65 vystavovateľmi – Zdravie a prevencia, Krása a relax, Ezoterika a osobnostný rozvoj, bohatý prednáškový a sprievodný program pre dospelých i našich najmenších.

Pozvanie do Banskej Bystrice prijalo množstvo zvučných mien ako MUDr. IGOR BUKOVSKÝ, JOZEF BANÁŠ – autor bestsellerov Kód 1, Kód 9 a Velestúr, PAVEL „HIRAX“ BARIČÁK so svojím Šlabikárom šťastia, PETER PLANIETA – odborník na zdravé stravovanie a „BIO človek roka 2012“, PATRIK BALINT – uznávaný regresný terapeut, ZUZANA HOZHONI a ĽUBA LAPŠANSKÁ – obe dlhoročné prispievateľky do Časopisu Vitalita ai. Spolu vás čaká viac ako 16 tematických prednášok.

Program sme obohatili o interaktívne workshopy Vráťme sa k liečivej sile bylín a Rýchlokurz varenia-nevarenia. Úplnou novinkou je jedinečný zážitkový workshop jogy smiechu Ľubora Foltána, na ktorom si overíte, či sa dokážete smiať len tak, alebo či potrebujete k smiechu vonkajšiu príčinu. Pripravili sme pre vás taktiež výnimočnú skupinovú meditáciu Janky Sofie Thomkovej s hudobným doprovodom. Vyskúšať si budete môcť čaro orientálnych tancov, cvičení Chi Toning a Port de Bras s ALISHABOU. Krásne umelecké maličkosti si budete môcť vlastnoručne vyrobiť na kreatívnych dielňach so ZUNAartom.

harmoniaTémy, ktoré vám tento rok prinášame, sme obohatili o homeopatiu, vplyv potravín na zdravotný stav človeka, či numerologický pohľad na dátum nášho narodenia. Dozviete sa, ako limbický otlačok ovplyvňuje náš každodenný život; ako si môžeme život spríjemniť pomocou esenciálnych olejov alebo ako sa vedome pripraviť na tehotenstvo a materstvo. Predstavíme vám plán B – ako viac jesť a menej vážiť; ako môžete predchádzať “zlému” cholesterolu a sním spojeným srdcovo-cievnym chorobám a tiež problematiku potravinovej intolerancie a alergie. Dotkneme sa aj čoraz naliehavejšej témy správnej detskej výživy a detskej obezity. Zoznámite sa aj so slovenskými čarokruhmi a mandalami.

O našich najmenších sa na HARMÓNIA Festivale v Banskej Bystrici postarajú animátorky Súkromného centra voľného času a Hudobnej školy YAMAHA z Banskej Bystrice, ktoré vo vybraných hodinách pripravili pre deti pútavý a zábavný program – detský kútik, detské tvorivé a hudobné dielne.

Plagat_BB_2015_1 harmoniaAni tento rok nebudú chýbať obľúbené merania a diagnostiky zdravia, fotenie a diagnostika aury, veštenie, numerológia a tarot, výživové poradenstvo a ukážky líčenia. A niečo malé, ale obľúbené na záver – návštevníci HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici sa budú môcť aj tento rok inšpirovať ochutnávkami zdravej makrobiotickej a vegánskej stravy. Počas celej doby trvania podujatia budú pripravené taktiež ochutnávky RAW cukroviniek, 100% za studena lisovaných olejov a zdravých nápojov.

Miesto: Hotel LUX***, Námestie slobody 2, Banská Bystrica

Termín a čas: piatok a sobota 15. – 16. mája 2015, v čase od 11.00 do 19.00 h. (piatok) a od 09.00 do 19.00 h. (sobota)

Základné vstupné na výstavu: 1,50 Eur. Celodenné permanentky na prednášky v predpredaji za 8 Eur/1 deň a 14 Eur/2 dni v sieti www.Ticketportal.sk.

Viac informácií a časový harmonogram prednášok na www.HarmoniaFest.sk.