Innie.sk a spravodajský portál BBonline.sk sa spojili a minulý rok vytvorili unikátne grafické printy ikonických miest či pohľadov na Banskú Bystricu. Ide o originálne umelecké pohľady na dominanty mesta, ktoré sú zaujímavým doplnkom vašej domácnosti či kancelárie.

Grafiky Banskej Bystrice oslavujú rok svojej existencie. Z toto obdobie už zdobia naše grafiky domácnosti viac ako 500 spokojných zákazníkov, ktorí si zakúpili spolu viac ako 1 000 grafík.

Okrem toho, grafiky Pamätníka SNP a Kališťa si zakúpilo aj Múzeum SNP a zaradilo ich do zbierkového fondu, kde sú uložené pre ďalšie generácie.

Rok od vzniku

Od vytvorenia grafík Banskej Bystrice prešiel už rok a pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili jedinečnú akciu ako poďakovanie.

Ku každej objednávke, ktorá bude obsahovať niektorú z grafík Banskej Bystrice, dostanete ako darček celú sériu pohľadníc, ktorá obsahuje všetkých 9 grafík.

Posledné kusy ponožiek

Na sklade ostávajú aj posedné kusy ponožiek Banskej Bystrice. Tie sú momentálne za sumu 5,5 € za kus, alebo 15 € za celý balíček troch ponožiek.