Nielen priaznivci automobilových veteránov si prídu na svoje počas víkendu vo Vlkanovej. Pre návštevníkov je pripravený aj bohatý spoločenský program.

V sobotu 5. mája sa vo Vlkanovej pri pizzerii MIBA uskutoční 2. ročník Stretnutia veteránov a ostatných motoriek. Jedná sa o stretnutie,  ktoré nie je klasický motozraz, ale kultúrno-spoločenské podujatie určené všetkým priaznivcom veteránov a ostatných motoriek, automotoveteránov a širokej verejnosti. Pre návštevníkov je tohto roku pripravený bohatý program pre deti aj dospelých spojený s rôznymi vedomostnými a zručnostnými súťažami. Počas stretnutia sa postupne predstavia hudobné skupiny rôznych žánrov so svojimi vystúpeniami. Najprv známa slovenská oldtime band FUNNY FELLOWS, Palo Drapák Band, účastník Superstar Robo Šimko so skupinou MASSRIOT a košická skupina DRÍST interpretujúca ľudové piesne v rockovom štýle. Akciu bude moderovať Ján Haruštiak.

Súčasťou programu bude aj tombola, v ktorej čakajú pre účastníkov zrazu zaujímavé ceny a hlavným lákadlom je skúter v hodnote 1 000€. Ako to vyzeralo minulý rok si môžete pozrieť vo fotogalérii.

[youtube Hdp1s07DRLI?hd=1 540 360]