Banskobystrickí futbalisti sa chystali odčiniť prehru v Ružomberku a vrátiť sa na líniu úvodných dvoch víťazných zápasov súťažného ročníka. Lenže tak, ako chceli domáci odčiniť prehru z Liptova, hostia sa chceli konečne odraziť a po prvýkrát v sezóne sa radovať z výhry.

Vzájomný náboj priniesol aktívny duel s množstvom šancí, ale zároveň nepresností v koncovke, čo napokon vyústilo do zaslúženej bezgólovej remízy. Za tú napokon tréner Norbert Hrnčár nemohol svojich zvrencov haniť, veď tí sa snažili takmer do záveru zápasu, no z kŕča, ktorý chytili už pred týždňom, sa im dostať nepodarilo.

FK Dukla Banská Bystrica – FC ViOn Zlaté Moravce 0:0

ŽK: 36. Považanec, 80. Matúš – 35. Obročník, 41. Orávik, 45. Žilák; Stretnutie na Štiavničkách sledovalo oficiálne 1 820 divákov.

Zostava FK Dukla: Boroš – Turňa, Poljovka, Gyömbér, Savič (60. M. Pančík), Hlinka, Brašeň, Považanec, Hučko, Matúš (85. Laksík), Slančík (57. Rejdovian).

Zostava FC ViOn: M. Kuciak – Pavlenda, Bortel, Pa. Majerník, Chren, Obročník, Orávik (70. Bolinha), Škvarka (84. Pavlovič), Žilák, Hodek, Bernáth (75. Candrák).

Záznam z pozápasovej tlačovej konferencie: