V Radvani-Kráľovej otvorili v stredu, 30. júna moderný športovo zábavný areál, ktorý na Slovensku nemá obdoby. Starý zanedbaný priemyselný areál na Sládkovičovej ulici prešiel komplexnou rekonštrukciou a vznikol v ňom projekt pod názvom Bounce Park 17.

Športovo zábavný park ponúka cez 50 atrakcií na 4-tisíc metroch štvorcových plochy. Tie sú určené deťom, ale aj dospelým. Spoluinvestorom projektu je aj známy futbalista z Banskej Bystrice Marek Hamšík.

Jednou z najvýraznejších atrakcií v rámci komplexu je jump park. Sieť vzájomne prepojených trampolínových atrakcií rozprestierajúcich sa na rozlohe 1200 metrov štvorcových.

Pripravené sú však aj lezecké atrakcie, detský park atrakcií pre staršie deti a samostatná zóna pre menšie deti, herná zóna s virtuálnou realitou, ale aj multifunkčné ihrisko s umelou trávou. Súčasťou areálu je aj reštaurácia či kaviareň.

V prípade, že chcú rodičia priviesť za zábavou najmä svoje deti, prevádzkovateľ ponúka zvýhodnené vstupné pre osoby, ktoré atrakcie nevyužijú. Nielen o deti sa potom v areáli postarajú animátori.

Areál sa verejnosti otvoril v stredu, 30. júna aj so sprievodným programom. Moderátorom akcie bol Šorty a so svojimi kúskami sa predstavil napríklad český Freemove team. Hlavnej časti otvorenia sa podvečer zúčastnia viacerí známi športovci z Banskej Bystrice.