Tímy banskobystrického fast-foodu Tiffany a kaviarne Leroy posilnené hráčmi UMB Hockey tímu a tiež zvučnými menami slovenského hokeja – Michalom Handzušom a Ľubomírom Sekerášom, sa v utorok stretli v benefičnom zápase.

Na banskobystrickom zimnom štadióne oba tímy predviedli vyrovnaný súboj bohatý na góly. Až do úvodu tretej tretiny viedol tím Leroy, ale napokon až 16:11 zvíťazil tím Tiffany, ktorého dres obliekal aj Michal Handzuš.

Počas prestávky boli pripravené súťaže pre divákov a zároveň aj dražba Michalovho dresu, ktorými sprevádzal moderátor Marek Polomský. Handzušov dres sa vydražil za 280 eur a tieto prostriedky, rovnako ako výťažok zo vstupného poputujú na dobrú vec. Organizátori podujatie zorganizovali na podporu združenia Svetielko nádeje, ktoré od roku 2002 v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Banskej Bystrici zlepšuje životy detí a mladých ľudí s onkologickými a život limitujúcimi ochoreniami.