Amatérska hokejová liga v Banskej Bystrici (AHL BB) sa dostala do finálovej fázy, kde sa cez play-off prebojovali hráči Atlantis Zvolen a sú tak prvým finalistom.

V druhom semifinálovom zápase narazili Atlantis na tím Animals. Nôž na krku mali hráči Antlatisu, pretože prvý semifinálový zápas skončil ich neúspechom, keď prehrali 2:3 po nájazdoch. Prvá časť priniesla množstvo gólov. Ako prvý sa už po štyridsiatich siedmich sekundách presadili hráči Atlantis a to konkrétne Maroš Goga. Atlanis pokračovali v nastolenom tempe, nepúšťali Animals do výraznejších protiútokov a svoj náskok zveľaďovali. Za stavu 0:5 vykresal iskru nádeje pre Animals Valuška.

Do druhého dejstva nastupovali hráči Animals s odhodlaním niečo so zápasom spraviť. Na 2:5 znižoval Rastislav Čierny, avšak to bolo od Animals všetko. Atlantis prevzali po inkasovanom góle iniciatívu nad zápasom a výsledok prikrášlili ešte o štyri góly. Atlantis Zvolen tak porazili Animals výsledkom 9:2 a postupujú do finále.

Druhý semifinálový zápas

Animals vs. Atlantis Zvolen 2:9 (1:5), do finále postupuje Atlantis Zvolen

Druhé semifinálové stretnutie LA Kongs – Divoké Barance je na programe v utorok 27. februára o 20.15 hod v hale B a z tohto duelu vzíde druhý finalista. Po veľmi vyrovnanom priebehu prvého stretnutia nakoniec dokázali zvíťaziť hráči LA Kongs 6:5. Divoké Barance po základnej časti skončili na 2. mieste a preto sú miernym favoritom v tomto zápase aj keď majú jednogólové manko po prvom zápase.