V malom futbale sa uplynulý víkend roztrhlo vrece s gólmi. Prinášame Vám kompletný sumár aj s fotogalériou.

I. liga – 2. kolo

Najvyššiu výhru v 2. kole zaznamenali hráči Remia. FK Plus držalo krok s favoritom iba prvý polčas, po zmene strán už Remio deväťkrát dokázalo prekonať brankára Pluska a zvíťazilo 14:4. O dvanásť gólov sa postaralo duo Oliver Ďurta – Filip Rafanides. Sľubný dvojgólový náskok neudržali hráči SKYY – BŠ. V druhej časti Galacticos dokázali vyrovnať na 3:3. Nováčikovia Oranjes a Trend sú zatiaľ stopercentní. Oranjes porazili Lazio vďaka výbornému druhému polčasu, Trend rovnakým výsledok 8:3 zdolal Slovenskú Ľupču.

FC DanBianconeri 5:6 (1:3)

Góly: Ján Garanič 2, Jakub Korba,  Michal Figúr, Stanislav Maskaľ – Vladimír Giertl 2, Kristián Simeonov, Lukáš Berec, Marián Sanitra, Richard Lupták

ŽK: Dávid Kaňuk, Stanislav Maskaľ (FC Dan) – Róbert Rakyta (Bianconeri)

SkackaváSimaček 5:0 kontumačne
ChalaniUnios 3:8 (1:4)

Góly: Martin Mesík 2, Martin Giertl – Ľubomír Štelcl 2, Marek Jobko 2, Martin Kucbel 2, Jozef Varga, Tomáš Považan

FK 98 Slovenská ĽupčaTrend 3:8 (3:4)

Góly: Alek Szarowski, Ján Homola, Radoslav Dula – Ondrej Poljovka 4, Matej Rudnický 2, Martin Janík, Maroš Rudnický

GalacticosSKYY – BŠ 3:3 (1:3)

Góly: Filip Kalavský, Patrik Tužinský, Ondrej Majer – Michal Číž, Marián Hamza, Christián Faltáni

ŽK: Richard Zmajkovič (Galacticos)

ŠK Rock Build RemioFK Plus 14:4 (5:2)

Góly: Oliver Ďurta 7, Filip Rafanides 5, Stanislav Pecník,  Erik Hudec – Jakub Tajboš 2, Ivan Majer, Roman Cimerman

ŽK: Filip Rafanides (ŠK Rock Build Remio)

LazioOranjes 3:8 (3:4)

Góly: Daniel Priadka, Pavel Širka, Richard Ševčík – Ladislav Pavúk 4, Maroš Pádar 2, Jozef Mudrák, Filip Sylvestr

ŽK: Daniel Priadka (Lazio) – Ján Kouřil (Oranjes)

ČK: Ján Kouřil (Oranjes)

IQNemce 2012 5:6 (3:4)

Góly: Martin Tučnák 2, Zdeno Binder 2, Miroslav Kurjan – Tomáš Kostiviar 2, Stanislav Václavík 2, Adam Filipko, Marián Krnáč

ŽK: Michal Roháč (IQ)

FC NemceTriPe 11:5 (7:2)

Góly: Branislav Krajčír 7, Miroslav Janovec 2, Patrik Podkonický, Matej Mesík – Ivan Gašparík 3, Andrej Petrovič, Tomáš Bielik

II. liga – 2. kolo

Tri strelené góly v dvoch zápasoch. Takú majú bilanciu hráči FC Joga Bonito a Erima“98″ po dvoch kolách. Erima uplynulý víkend nestačila na Sosaurus 1:3, Joga Bonito podľahli Pingošom vysoko 1:9. Bláznivá prestrelka 9:9 sa zrodila medzi Mladosťou a ŠKP B200. Na prvej priečke sú po 2. kole hráči Dream Teamu, ktorí majú na svojom konte šesť bodov. Tentokrát nedali šancu Aquaduxu. Ten porazili 13:1.

Erima „98“Sosaurus 1:3 (0:1)

Góly: Roman Olejník – Jozef Tenkel 2, Martin Hraško

FC Joga BonitoPingoši 1:9 (1:3)

Góly: Jakub Zaťka – Vladimír Močáry 3, Radoslav Vaterka 2, Peter Kollár 2, Michal Vilímek, Martin Dobrík

ŽK: Marián Gažo (FC Joga Bonito) – Michal Vilímek (Pingoši)

GodzilyRiečka 9:4 (5:1)

Góly: Andrej Dubovický 6, Marcel Turčan 2, Stanislav Šeliga – Branislav Halupka 2, Marek Sliacky, Ivan Širka

Mladosť – BCFŠKP B200 9:9 (4:4)

Góly: Filip Samson 4, Marek Baláž 3, Ján Slaný, Miroslav Trizna – Roman Čipčala 2, Marián Dirbák 2, Pavol Spodniak 2, Pavel Horváth, Lukáš Kucbel, Ľuboš Prôčka

Dream TeamAquadux 13:1 (6:1)

Góly: Peter Krutý 4, Erik Masár 3, Maroš Čunderlík 2, Filip Medvec 2, Šimon Majer, Lukáš Čunderlík – Pavel Struhárik

III. liga – 2. kolo

Po dvoch kolách majú v III. lige plný počet bodov dve mužstvá. EFCE Brocak položil základný stavebný kameň úspechu v súboji s Králičanmi už v prvom polčase, po ktorom viedli jeho hráči 5:0. Rovnaký počet gólov strelili aj v druhej 25-minútovke a aj keď prišli o čisté konto, mrzieť ich to nemuselo, keďže súpera deklasovali pomerom 10:2. Na výhre sa piatimi gólmi podieľal najlepší strelec súťaže Jaroslav Pĺžik a štyri presné zásahy pridal druhý muž v tabuľke kanonierov Marek Ursíny. Nováčik Hančurka Team sa stretol v dramatickom zápase s Požiarnikom Vlkanová. Hráči Hančurky síce po prvom polčase prehrávali 1:2, ale v druhej polovici, v ktorej padlo osem gólov dokázali otočiť výsledok a zvíťaziť 6:5.

AlcatrazAjax 2:2 (1:0)

Góly: Vladimír Kán 2 – Róbert Sečkár, Peter Očenáš

ŽK: Martin Peročník (Ajax)

EFCE BrocakKráličania 10:2 (5:0)

Góly: Jaroslav Pĺžik 5, Marek Ursíny 4, Peter Vrbjar – Tomáš Handzuš, Tomáš Toth

Hančurka TeamTJ Požiarnik Vlkanová 6:5 (1:2)

Góly: Andrej Glemba 4, Pavol Mydliar, Tomáš Veselovský – Martin Piecka 2, Patrik Dian, Tomáš Štubňa, Peter Šimo

ŽK: Tomáš Štubňa, Martin Piecka (TJ Požiarnik Vlkanová)

AteerayStarí páni 7:5 (2:2)

Góly: Bohuš Balšianok 5, Milan Danko, Jakub Binder – Viktor Čaniga 2, Tomáš Kocka 2, Jozef Hirschman

IV. A liga – 2. kolo

Predposledný celok minulej sezóny Zlepenec bol posilnený hladkou výhrou z prvého kola, ale proti Fončorde nastupoval v úlohe outsidera. Papierové predpoklady sa však od úvodných minút nepotvrdzovali a mužstvá odohrávali veľmi vyrovnaný zápas. Bezgólový stav trval takmer do konca stretnutia a napínavý zápas, v ktorom padla aj červená karta sa dočkal rozuzlenia v samom závere, keď vystihol rozohrávku Fončordy Matej Balga, trafil priestor medzi troma žrďami a rozhodol o najtesnejšom víťazstve Zlepenca. Dve výhry z dvoch zápasov majú na svojom konte aj Strechy BB, ktoré strelili Solídnemu Bývaniu tucet gólov, z čoho až desať v prvom polčase.

Partizán BBANK Pegi 6:7 (2:6)

Góly: Lukáš Koppa 2, Ján Oláh 2, Marek Mikovič, Adam Valent – Martin Predajniansky 2, Ján Orel 2, Michal Dropčo, Michal Repka, Pavol Piliar

ŽK: Marek Mikovič (Partizán BB) – Michal Dropčo (ANK Pegi)

FC FončordaZlepenec 0:1 (0:0)

Góly: Matej Balga

ŽK: Lukáš Winter (FC Fončorda) – Marián Jobbágy (Zlepenec)

ČK: Lukáš Winter (FC Fončorda)

ToJeJednoAC Tornádo 8:3 (3:2)

Góly: Branislav Kozckáš 5, Martin Hríbik, Filip Petráň, Peter Širka – Peter Vrbiniak 2, Ľubomír Hrčka

Strechy BBRK Solídne Bývanie 12:5 (10:1)

Góly: Michal Lakomčík 4, Eduard Koliada 3, Milan Lakomčík 3, Michal Beňuška, Michal Bais –

IV. B liga – 2. kolo

Najviac gólov z celého kola padlo v súboji Juniperusu s Vikingom Stavanger. Juniperus viedol po prvom polčase už 8:2 a ďalších 10 kúskov pridal v druhom polčase. Hráči Vikingu strelili síce 8 gólov, z čoho až 7 presných zásahov zaknihoval jeden z najlepších troch strelcov kola Matúš Tuček, ale ani to zďaleka nestačilo Stavangeru na body so silným súperom. Na prvé miesto sa po 2. kole dostali hráči tímu Dailan – Yifang Sásová. Tí udržali v zápase s Hrčou čisté konto a navyše zaznamenali až 13 presných zásahov, z ktorých strelil 5 Nikolas Kapustík a po hetriku pridali Martin Paulík s Jakubom Tóthom.

CFBGFC Medojed 9:4 (2:4)

Góly: Denis Dobrocký 4, Igor Knopp 3, Michal Babiak 2 – Matúš Zöldy 3, Jakub Rosinský

ArsenalAtak 3:7 (1:3)

Góly: Luboslav Potančok, Martin Dušička, Matúš Dušička – Robert Oravec 4, Vladimír Almáši, Vladimír Kysel, Ján Kolivoška

ŽK: Jaroslav Repka (Atak)

ČK: Jaroslav Repka (Atak)

FC JuniperusViking Stavanger 18:8 (8:2)

Góly: Vladimír Túry 5, Jakub Mesík 5, Jakub Klačan 3, Marek Filipko 2, Branislav Blaško, Martin Blaško, Ivan Koštial – Matúš Tuček 7, Patrik Bálint

FC BarumkaMalonas 3:2 (1:0)

Góly: Lukáš Laubert 2, Jakub Ťakuš – Ivan Bernát, Matej Kubiš

ŽK: Matrin Funiak (Malonas)

Adrenalín1. FC Ortotech 8:3 (4:1)

Góly: Jakub Sekereš 3, Sebastian Cracco 2, Vladimír Bais 2, Tomáš Gajdoš – Milan Hrnčiar 2, Erik Muránsky

ŽK: Róbert Daubner (Adrenalín) – Milan Hrnčiar (1. FC Ortotech)

VKKSacie komando 7:6 (4:1)

Góly: Pavol Zlevský 4, Peter Maďar 2, Milan Lagovský – Michal Bartošík 2, Pavol Holubčík 2, Jozef Zachar, Tomáš Bíreš

ŽK: Peter Maďar (VKK) – Roman Latta, Tomáš Bíreš (Sacie komando)

Dailan Yifang – SásováHrča 13:0 (7:0)

Góly: Nikolas Kapustík 5, Martin Paulík 3, Jakub Tóth 3, Milan Patráš, Filip Slabecius

EnzoBezvetrie 14:1 (7:1)

Góly: Tomáš Hlavatý 6, Tomáš Černík 3, Ivan Hák 2, Lukáš Mesík 2, Ľuboslav Soják – Martin Glončák

BuKRun 8:5 (4:3)

Góly: Martin Huťka 4, Ondrej Rajčok, Juraj Beňak, Timotej Briak, Roman Hrehor – Radoslav Štefanišin 3, Dušan Murgaš 2