Záverečné zápasy o titul priniesli v hokejbale poriadnu drámu. Nakoniec sa z titulu raduje HbK Cocra Radvaň, ktorá zdolala HbK Spartu Sekier. Tretie miesto získali po výhre nad Palubou hráči HbK Autos BB.

Zápas o 3. miesto

Hbk Paluba Žiar nad Hronom vs. Hbk Autos BB 2:10 (1:3, 1:3, 0:4)

Góly: Pukač, Strohner D. – Halama 5, Mancel, Paška, Marcinek, Spodniak, Gajan
Strely na bránu: 21:33. Vylúčenia: 6:6. Hviezdy zápasu: Lunter – Halam.

Väčší hlad po víťazstve malo Autos a to bolo badať už od prvých minút zápasu. Po šiestich minútach hry sa presadil Marcinek. Po ňom pridali Autos ešte dva góly na ktoré dokázala Paluba odpovedať gólom Pukača v závere tretiny. Paluba svoj boj nevzdávala a v druhej časti zatlačila Autos. Zo svojho tlaku vyťažila len jeden gól. Autos sa v závere tretiny spamätal a zvýšil svoj náskok o štyri góly na 6:2. V tretej tretine Autos poučený zo semifinálových bojov nepripustil žiadnu drámu a dotiahol zápas do víťazného konca. Tím Autos porazil ťažkého súpera zo Žiaru 10:2 a získal bronzové medaily.

Finále

Hbk Cocra Radvaň vs. Hbk Sparta Sekier 2:0

Hbk Cocra Radvaň vs. Hbk Sparta Sekier 5:4 (0:1, 3:1, 2:2)

Góly: Gašpar 3, Puškár 2 – Babkovič, Fusek, Mojžiš, Pač
Strely na bránu: 28:28. Vylúčenia: 1:2. Hviezdy zápasu: Puškar – Babkovič

V prvej tretine sa oba tímy oťukávali a predvádzali opatrný hokejbal. Prvý gól padol z hokejky Babkoviča a Sparta sa tak ujala vedenia, ktoré udržala do konca tretiny. V druhej tretine Fusek zvýšil na 2:0 pre Spartu ale proti bol Puškár, ktorý dvomi gólmi vyrovnal a Gašpar zariadil, že do tretej tretiny išla s náskokom jedného gólu Cocra. Na začiatku tretej tretiny sa presadil Mojžiš a vyrovnal. Za necelé dve minúty však Gašpar prekonal Brezániho. Zápas sa opäť zdramatizoval, keď po Mozolányho nahrávke vyrovnal Pač. Päť minút pred koncom sa opäť presadil Gašpar  a na jeho gól Sparta už nedokázala odpovedať. Cocra vyhrala prvý zápas najtesnejším rozdielom.

Hbk Sparta Sekier vs. Hbk Cocra Radvaň 3:8 (1:1, 1:4, 1:3)

Góly: Lvomský 3 – Gašpar 3, Petro 2, Puškár 2, Srnka
Strely na bránu: 34:24. Vylúčenia: 4:4. Hviezdy zápasu: Lvomský – Snitka

V druhom zápase lepšie začala opäť Sparta, gólom Lvomského v 5. minúte zavŕšila svoj úvodný tlak. Cocra sa nevedela vymaniť spod tlaku ale nezvykle predvádzala umnú defenzívnu hru, ktorú si dirigoval zo svojej svätyne Snitka, ktorý podržal svoj tím. V jedenástej minúte prekonal Brezániho Gašpar a vyrovnal na 1:1. Hrdinami druhej tretiny sa stali Juraj Petro svojimi dvomi gólmi a Jano Babic, z ktorého hokejky išli štyri prihrávky na štyri góly. Najdôležitejšia bola tá, ktorú zúžitkoval Puškár a stanovil na 5:1 akurát v čase, keď sa Sparta nadýchavala k obratu. Tá dokázala znížiť na 2:5 štrnásť sekúnd pred koncom druhej tretiny gólom Lvomského, ktorý s hviezdnym Chovanom najviac ohrozovali bránu Cocry. V tretej tretine Cocra dokázala zo šiestich striel vsietiť tri góly aj napriek enormnému tlaku Sparty, za ktorú sekundu pred koncom kozmeticky upravil stav na konečných 3:8 svojím tretím gólom Lvomský. Cocra zvíťazila nad zvolenským majstrom a obhájila titul tretíkrát v rade a celkovo získala svoj trinásty majstrovský pohár.