Po nultom a prvom ročníku sa už po tretíkrát konal v Banskej Bystrici amatérsky hokejový turnaj Veľká noc Amatérov. V B hale banskobystrického zimného štadióna sa ho zúčastnila osmička mužstiev.

Hralo sa v dvoch skupinách, v ktorých si vždy štyri celky zmerali sily systémom každý s každým a do ďalších bojov postupovali prvé dve mužstvá.

Turnaja sa zúčastnili mužstvá v Skupine A: Iskra, Toner, Šajba, Doka a v Skupine B: Hobby Hockey Team (HHT), Zlodeji pukov, Barani a Atlantis Zvolen.

V prvom semifinálovom zápase Iskra – Atlantis Zvolen sa z víťazstva 2:1 tešili hráči prvého menovaného celku, v druhom semifinále medzi tímami Doka a Zlodeji Pukov zas v pomere 3:2 zvíťazili Zlodeji Pukov. Doka však v súboji o tretie miesto suverénnejšie zdolala Atlantis ZV, keď vyhrala 4:1.

Finálový zápas odštartovalo čestné buly, o ktoré sa postarali hráči HC ’05 Mathew Maione a Brock Higgs. Vo finále napokon boli úspešnejší Zlodeji Pukov, ktorí sa radovali z víťazstva v turnaji po výhre 2:0 nad Iskrou, ktorá skončila druhá. Tentokrát jej totiž nestačil ani výkon najlepšieho brankára celého turnaja Mareka Zelinu. Ako pre BBoline.sk doplnil organizátor podujatia Marek Novysedlák, za najlepšieho strelca turnaja bol vyhlásený Milan Foltin z víťazného celku Zlodeji Pukov.