BBonline.sk | 18.9.2013

Florbalisti v oklieštenej zostave s tesnou prehrou proti Partizánskemu

Banskobystrickí florbalisti, ktorí pôsobia v I. lige, odohrali v Púchove úvodné zápasy sezóny. V rámci 1. kola nastúpil FPS N-Sport Banská Bystrica na dva zápasy.

FlorbalBanskobystričania sa museli vyrovnať s absenciou štyroch hráčov základnej zostavy, čo poznačilo aj konečné výsledky. V prvom zápase prehrali s Hurikán UK Bratislava 5:10 a v druhom zápase podľahli Harvard Partizánske o jeden gól 6:7.

Najbližšie sa FPS N-Sport Banská Bystrica predstaví na domácej pôde 12. októbra, keď bude hostiť 3. kolo ligy.

Výsledky 1. kola 1. Ligy mužov:

Organizátor: FBK Púchov

FbK Púchov  –  DTF  team Detva 10:9 (0:2, 3:5, 7:2)

Žltý sneh Košice  –  FBK  HARVARD Partizánske 6:9 (1:5, 4:3, 1:1)

FPS N-SPORT  Banská Bystrica  –  VŠK FTVŠ Hurikán UK Bratislava “B” 5:10 (1:3, 2:5, 2:2)

Góly (asistencie): Trudič (samostatne), Trudič (Takáč), Trudič (Balco), Jach (Trudič), Trudič (samostatne)

FbK Púchov  –  Žltý sneh Košice 12:7 (3:1, 6:2, 3:4)

FBK  HARVARD Partizánske  –  FPS N-SPORT  Banská Bystrica 7:6 (1:2, 3:1, 3:3)

Góly (asisstencie) : Balco (Uram), Rybár (Balco), Balco (Jach), Balco (Jach), Uram (Výbošťok), Balco (Trudič)

Zostava: Čierny, Bahna – Trudič, Snopko, Uram – Rybar, Balco, Jach, Výbošťok Ma., Takáč, Krokvička.

VŠK FTVŠ Hurikán UK Bratislava “B”  –  DTF  team Detva 5:6 (2:2, 2:2, 1:2)

Organizátor: TJA – FbO Nižná

ŠK 1. FBC Trenčín “B”  –  Snipers  BRATISLAVA 19:5 (7:1, 6:1, 6:3)

ŠK LIDO  Prírodovedec  –  FBC 11 Trnava 3:3 (2:1, 1:1, 0:1)

Snipers  BRATISLAVA  –  TJ A – FbO Nižná 5:10 (1:3, 4:3, 0:4)

FBC 11 Trnava  –  FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA Žilina “B” 3:3 (2:1, 0:0, 1:2)

TJ A – FbO Nižná  –  ŠK 1. FBC Trenčín “B” 10:5 (1:2, 4:1, 5:3)

ŠK LIDO  Prírodovedec  –  FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA Žilina “B” 9:7 (5:1, 3:3, 1:3)

Tabuľka:

Por

Tím

Z

V

R

P

Skóre

B

+/-

1.

TJA – FbO Nižná

2

2

0

0

20:10

4

+10

2.

FBK Púchov

2

2

0

0

22:16

4

+6

3.

FBK Harvard Partizánske

2

2

0

0

16:12

4

+4

4.

ŠK Lido Prírodovedec

2

1

1

0

12:10

3

+2

5.

ŠK 1.FBC Trenčín “B”

2

1

0

1

24:15

2

+9

6.

VŠK FTVŠ UK Bratislava “B”

2

1

0

1

15:11

2

+4

7.

DTF team Detva Joxers

2

1

0

1

15:15

2

0

8.

FBC 11 Trnava

2

0

2

0

6:6

2

0

9.

FBC Grasshoppers AC UNIZA “B”

2

0

1

1

10:12

1

-2

10.

FPS N-Sport Banská Bystrica

2

0

0

2

11:17

0

-6

11.

Žltý Sneh Košice

2

0

0

2

13:21

0

-8

12.

FBC Snipers Bratislava

2

0

0

2

10:29

0

-19

13.

FBC BlueBerries Modra

0

0

0

0

0:0

0

0