Historicky najväčšie športové podujatie, aké Banská Bystrica kedy zažila, neuchádza pozornosti tunajšieho BB FM rádia.

Od 24. do 30. júla sa mesto pod Urpínom zmení na centrum športového diania nielen na Slovensku, ale aj v Európe, vďaka Európskemu olympijskému festivalu mládeže. Na multišportovom podujatí sa zúčastní približne 6000 športovcov, akreditovaných osôb a ďalšie tisíce návštevníkov. Vďaka BB FM rádiu môžete byť aj vy v centre diania.

Od nedele, 24. júla BB FM rádio naplno potvrdí svoj claim „naše bystrické“ a bude prinášať pre svojich poslucháčov pravidelný spravodajský servis súvisiaci s podujatím EYOF 2022. Športový redaktor rádia, Radoslav Blaško, bude od rána do večera sledovať dianie na jednotlivých športoviskách, ako aj v samotných uliciach mesta.

„Chýbať nebudú tipy pre verejnosť na najlákavejšie športové zápolenia či sprievodné programy. Zaujímať nás budú aj výsledky slovenských športovcov. Náš športový redaktor Radoslav Blaško bude vstupovať do vysielania rádia vždy aktuálne hneď niekoľkokrát počas dňa,“ približuje Filip Roháček, programový riaditeľ BB FM rádia.

Tak ako BB FM rádio sprevádzalo svojich poslucháčov mesiacmi príprav, ktoré so sebou niesli množstvo opráv miestnych komunikácií, tak bude spravodajský tím rádia informovať vodičov na cestách aktuálne aj o uzávierkach a obmedzeniach, ktoré si vyžiada organizácia niektorých športových disciplín v uliciach Banskej Bystrice.

Byť verný frekvencii 94,7 MHz sa aj v týchto dňoch preto oplatí. Okrem komplexného EYOF servisu sa môžete v BB FM rádiu tešiť na obľúbenú rannú show, popoludňajšie vysielanie plné zaujímavostí a k tomu na skvelú hudbu, ktorá vás dobre naladí a spríjemní čakanie napríklad aj v nejakej tej kolóne.