Dámske tepláky sú najpohodlnejšie a najuniverzálnejšie nohavice na svete. Sú ideálne na filmový večer, na stretnutia s priateľmi, na šport a dokonca aj na bežný deň v práci! Prezrite si našu ponuku dámskych teplákov a siahnite po nohaviciach, ktorých sa len ťažko vzdáte!

Dámske tepláky: viac než len pohodlie

Aj keď denne nosíte saká a vysoké opätky, dámske tepláky majú určite miesto vo Vašom srdci. Keď emócie opadnú a vy môžete tráviť čas na vlastnom gauči, nie je lepšia voľba ako tepláky. Samozrejme, toto nie je jediný čas, kedy by ste si mali obliecť nohavice voľného strihu. Sú nepostrádateľné pre horskú turistiku, posilňovňu, jogging alebo víkendové výlety. A aj keď nešportujete, dámske tepláky voľného strihu budú na prechádzku nenahraditeľné. Ak ich ešte nemáte vo svojom šatníku, pozrite si ponuku našej predajne Ozonee. Čaká na Vás množstvo modelov za skvelé ceny.

Na čo by ste si mali dať obzvlášť pozor je materiál, z ktorého sú dámske tepláky vyrobené. Odporúčame vzdušnú, prírodnú bavlnu s prídavkom elastanu, vďaka ktorému budú nohavice dobre sedieť. Podľa nás sa oplatí vyberať aj modely s vreckami, do ktorých si počas tréningu či prechádzky môžete vložiť telefón alebo kľúče. Aký model si vyberiete? Záleží to na Vás.

Jednoduché dámske tepláky: vždy aktuálne

Prvým z našich návrhov sú jednoduché dámske tepláky, elegantné a hladké. Dostupné sú v mnohých farbách, no odporúčame najmä neutrálne farby. Čierne alebo sivé tepláky sú vždy vhodné, no, samozrejme, mimo oficiálnych príležitostí. V časoch, keď trávime viac času doma, je to najpohodlnejší outfit, ktorý v kombinácii so svetrom alebo mikinou s kapucňou vyzerá prekvapivo dobre. Nikto nepovedal, že tepláky musia byť voľné: v súčasnosti sú najmódnejšie modely podobné legínam, ktoré pekne zvýraznia nohy.

Dámske tepláky s prúžkami: klasický typ

Sú dámske voľné tepláky niečo pre Vás? Ponúkame model s nadčasovými pruhmi na boku. Ide nielen o zaujímavú variáciu klasických teplákov, ale aj o spôsob, ako zoštíhliť nohy a dodať teplákom efektný vzhľad. Takéto dámske tepláky sú ako stvorené aj na vychádzky s kamarátkami alebo na piknik v lone prírody. Môžete ich skombinovať s tričkom či mikinou, ale aj s voľným svetrom. My zbožňujeme tieto pruhy, sú veľmi oldschoolové!

Dámske tepláky voľného strihu s nášivkami: tak trochu šialenstvo

Obyčajné tepláky Vás nudia a tie s pásikmi sú „prehnane“ športové? Existuje niekoľko ďalších kombinácií, ktoré by mohli upútať Vašu pozornosť. V predajni Ozonee na Vás čakajú dámske tepláky s nádychom šialenstva. Napríklad majú zaujímavé emblémy a nášivky, ktoré im dodávajú originalitu. Príjemným spestrením sú aj vrecká: nielen na bedrách, ale aj na bokoch, zapínajú sa na suchý zips. Vyzerajú naozaj štýlovo!

Dámske tepláky: elegantné alebo nie, musia byť vo Vašom šatníku. Odporúčame nadčasové a lacné nohavice dostupné v predajni Ozonee, ktoré Vám budú slúžiť dlhú dobu.