Vstup do sezóny, v rámci pohárovej Európy, nevyšiel červeno-bielym podľa predstáv, keď si z Gruzínska doviezli tri góly vo vlastnej sieti. Všetko chceli zverenci Karola Marka odčiniť v prvom zápase nového ročníka Corgoň ligy.

FK Dukla Banská Bystrica – DAC Dunajská Streda 2:0 (0:0)

Góly: 62. Adámik, 87. Pich
FK Dukla: Boroš – Turňa, Adámik, Vajda, Savič – Pleva – Považanec (46. M. Pančík), Peter Ďurica (60. V. Gajdoš), Hučko – M. Ďuriš, Seye (67. Pich)
DAC Dunajská Streda: Nahodil – Helísek, Marcin, Hrabač, Z. Németh – Obert, Lénárth (74. Seelaus), Hílek, Gašperík – Pavol Ďurica (80. Csonka) – Matúš

Od úvodu mala Dukla na ihrisku prevahu, ktorú však nedokázala zúročiť do vypracovania vyložených gólových príležitostí. Za zmienku stojí hlavne akcia z 41. minúty: po pravej strane unikol Ďuriš, nacentroval na päťku Seyemu, ale ten netrafil dobre loptu a súperov brankár jeho šancu chytil.

Druhý polčas pokračovala Dunajská Streda v nevýraznom výkone, naopak domáci striedajúci hráči ešte viac oživili hru Dukly. Banskobystričania sa mohli tešiť už v 49. minúte, no Michal Pančík trafil len šibenicu brány. Dukla stupňovala svoj tlak a bolo otázkou času kedy padne gól. Ten prišiel po rohovom kope Gajdoša v 62. minúte, Ďurišovu hlavičku ešte brankár vyrazil, ale po dorážke Adámika nemal šancu. Trénerovi  Markovi vyšlo aj tretie striedanie vďaka ktorému sa dostal na ihrisko Pich, ktorý sa za dôveru odvďačil gólom v 87. minúte. Potiahol loptu po ľavej strane, obišiel súperovho hráča a umiestnil gólovú strelu k pravej žrdi Nahodilovej brány.  Dunajská Streda sa počas celého zápasu nezmohla na výraznejší odpor, a tak Dukla zaslúžene vyhrala 2:0.