Futbalisti banskobystrickej Dukly nastúpili v rámci 30. kola II. ligy na ihrisku v Stropkove proti vypadávajúcemu Tatranu Prešov. Bystričanom sa podarilo zvrátiť nepriaznivý stav a v druhom polčase zobrať tri body na svoju stranu.

Do zápasu vstúpili lepšie východniari. V 13. minúte sa ujali vedenia vďaka presnému zásahu Cmiljanovića. Dukla však bola v tomto zápase favoritom a snažila sa výsledok zvrátiť. V 34. minúte skóroval Patrik Vajda a vyrovnal stav stretnutia na 1:1. Vďaka jeho gólovej odpovedi išli mužstvá do kabín za nerozhodného stavu. Do druhého polčasu nastúpili hosťujúci hráči skvele, naopak Prešovčania jeho úvod vôbec nezachytili. V 49. minúte strelil gól krídeľník Matej Starší a o minútu na to poslal Duklu už do dvojgólového vedenia. Banská Bystrica mala následne zápas pod kontrolou a dva góly v krátkom slede jej dodali pohodu na kopačky. Posledný klinec do rakvy prišiel v 86. minúte, keď strelil štvrtý gól hostí, a zároveň svoj tretí, Matej Starší. Dukla tak zakončila sezónu, a hlavne skvelú jarnú časť ďalším víťazstvom. Tatran Prešov naopak vypadáva do III. ligy, čo je určite smutné vzhľadom na to, o aký tradičný klub ide.

1.FC Tatran Prešov vs. MFK Dukla Banská Bystrica 1:4 (1:1)

Góly: 13. Cmiljanović – 34. Vajda, 49., 50. a 86. Starší. ŽK: Grejták -Vaščák. Zápas sledovalo v Stropkove 132 divákov.

Zostava MFK Dukla: Ďurčo – Vajda, Kupčík, Prikryl, Migaľa – Snitka, Savić – Starší, Tóth, Dolný (74. Malík) – Vaščák