Ďalší turnaj čakal mladých florbalistov FPS N-SPORT Banská Bystrica. Tentokrát cestovali do Tvrdošína, kde ich čakali ďalšie náročné zápasy.

Žatva 90 Dolný Kubín – FPS N-SPORT  Banská Bystrica 5:3 (3:1,0:1,2:1)

Góly (asistencie): Lehocký (Schlank), Siklenka (samostatne), Mravík (Schlank)

Prvý duel absolvovali banskobystrickí florbalisti s mužstvom Žatva 90 Dolný Kubín. Menším favoritom boli Dolnokubínčania, ktorí papierové prognózy začali naplňovať už od začiatku. Dorastenci N-SPORT BB, s výnimkou druhej tretiny, ťahali celý zápas za kratší koniec. Stretnutie tak prehrali po výsledku 5:3.

FPS N-SPORT  Banská Bystrica – Fbk Tvrdošín 7:2 (3:2,0:0,4:0)

Góly (asistencie): Dibala (Siklenka), Smädo (Kubanda), Lehocký (Siklenka), Mravík, Lehocký (Bernát), Siklenka (Smädo), Siklenka (Schlank)

Zostava dorastencov FPS N-SPORT BB: brankári – Bais, Šúr. obrancovia – Siklenka, Tropp, Smädo, Dibala. útočníci – Bariak, Kubanda, Lehocký, Bernát, Švábovský, Majer, Schlank, Daubner, Mravík.

Ďalším súperom boli hráči domáceho Fbk Tvrdošín. Prvé dve tretiny sa niesli vo vyrovnanom duchu. O všetkom tak rozhodla záverečná časť, ktorú Bystričania vyhrali o štyri góly. FPS N-SPORT Banská Bystrica tak zvíťazila nad Fbk Tvrdošín 7:2.

Najbližšie sa naši florbalisti predstavia 7. apríla v Žiline, kde odohrajú zápasy s Meteníci Likavka a FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina.