Snowboardový big air priamo na Záhradišti. Riders park na Donovaloch bude pre najlepších snowboardistov pripravený v sobotu 23. februára.

Snowparty 2013 je top akciou snowboardistov počas tejto zimy a prémie sú vypísané vo výške 3 500 Eur. Jedným z hlavných adeptov na víťazstvo bude člen GoPro tímu Matej Matys, ktorý je deväťnásobným majstrom Slovenska a patrí do širšej európskej špičky. Pokiaľ by ste si chceli od Mateja Matysa vypočuť užitočné rady ohľadom snowboardingu, neváhajte a zúčastnite sa jeho rýchlo kurzu, ktorý sa uskutoční v deň akcie.

Program podujatia začne v sobotu od 9.00 h kvalifikačnými jazdami žien a následne mužov. V rovnakom poradí sa od 14.00 h začnú finálové jazdy. O 19.00 h vystúpi formácia Kontrafakt.

Ak počas dňa vyhladnete veľmi radi Vás vo svojom stánku privíta Dolce Positivo, kde nájdete široký výber zákuskov a chutnej kávy. Pre divákov je okrem špičkového športového a adrenalínového zážitku pripravený aj bohatý sprievodný program. Módna prehliadka značky O´Neill ktorá predstaví zimnú kolekciu 2013/2014, súťaže o vecné ceny, detské atrakcie, koncert kapely Kontrafakt a veľa iného. Exhibičnú jazdu na svojich motorkách predvedú Jaroslav Katriňák a Michal Novocký.