Banskobystrické multikino CINEMAX aj počas prvých aprílových dní prináša filmové premiéry. Už od štvrtka, 6.apríla si tak môžete vychutnať napríklad komédiu Vo veľkom štýle, v ktorej nikdy nie je neskoro dobre sa naladiť. Fanúšikov akčných sci-fi filmov zas určite poteší premiéra filmovej novinky Power rangers.

POWER RANGERS

Fanúšikovia kultového televízneho seriálu sa môžu tešiť – legendárni hrdinovia prichádzajú na plátna kín. Nudný život pätice stredoškolákov sa obráti naruby v okamihu, keď objavia starú vesmírnu loď. Každý z nich vďaka tomu získa nejakú superschopnosť a stanú sa z nich Power Rangers – Strážcovia vesmíru. Oni jediní  môžu zachrániť svoje malé mestečko i celú planétu pred inváziou mimozemskej civilizácie. Ale predtým musia prekonať množstvo osobných problémov a spojiť svoje sily, aby dokázali odvrátiť hrozbu skôr ako bude neskoro.

VO VEĽKOM ŠTÝLE

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze… Herecký koncert troch zrelých hercov, so zmyslom pre inteligentný humor a nesmrteľnú recesiu.

DETSKÉ KINO – OZZY

(Víkend 08.04. – 09.04.2017 o 13.00 hod,)

Ozzy je priateľský  pes bígl, ktorý žije idylickým životom v rodine Martinsovcov. Jeho majitelia sa ale musia presunúť za pracovnými povinnosťami do Japonska. Má to jeden háčik: pes s nimi nesmie cestovať.. Martinsovci sa teda rozhodnú, že Ozzyho dajú do luxusného hotela pre psíkov. Hotel nesie honosné meno Modrá zátoka. Po odchode rodiny však Ozzy zistí, že toto „perfektné“ miesto je len zásterkou jeho majiteľa. Práve ten vozí psov do skutočnej Modrej zátoky, čo je vlastne väzenie pre psov, ktoré zároveň aj  psi riadia. Ozzy sa rozhodne naplánovať útek a v štichu nenechá ani svojich nových psích priateľov Chestera, Fronkeho a Doca. Z väzenia sa musí utiecť nenápadne, ale hlavne rýchlo a chlpato.

RÝCHLO A ZBESILO 8 – PREDPREMIÉRA

Zažite zbesilú jazdu medzi prvými už v stredu 12. apríla. Keď sa už zdá, že život majiteľov rýchlych áut sa vracia do normálu objaví sa tajomná žena. Zradí Dom svoju rodinu, ktorá pre ňho bola vždy všetkým? V cene vstupenky na predpremiéru filmu je zarátané aj občerstvenie, ktoré pre návštevníkov bude pripravené pred vstupom do sály.

ARTMAX BALET – DRAHOKAMY

Evokácia lesku smaragdov, rubínov a diamantov v podaní GeorgeaBalanchina je brilantnou baletnou klasikou. Francúzska romantická hudba Gabriela Fauré poskytuje impulz pre jemnosť a lyričnosť „smaragdov,“ zatiaľ čo oheň „rubínov“ pochádza od Stravinského a energie jazzového obdobia New Yorku. Majestátnosť a elegancia uceľuje balet nádherou cisárskeho Ruska a jedinečnou hudbou Čajkovského v „Diamontech“. Priamy prenos baletu Drahokamy si môžete pozrieť iba v utorok 11. apríla o 20.10 hod.

BABSKÁ JAZDA – CUKY LUKY FILM

Príďte sa zabaviť na Babskú jazdu s Cuky Luky film. Uvoľnená atmosféra, skvelé darčeky od partnerov a tombola sú samozrejmosťou. Príbeh o začiatku šialeného priateľstva, ktoré ich navždy zmení. Cuky (Petra Polnišová) je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky (Zuzana Šebová) zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci – lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu vytvoriť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? Babskú jazdu so môžete vychutnať už v utorok 18. apríla, pričom prístupnosť akcie je od osemnásť rokov. S hlavnými predstaviteľkami filmu Cuky Luky sa budete môcť aj osobne stretnúť, a to na autogramiáde v banskobystrickom multikine CINEMAX počas soboty 22. apríla.

STRÁŽCOVIA GALAXIE 2 – PREDPREMIÉRA

Strážcovia galaxie sa musia naučiť držať pokope a odhaliť tajomstvo rodičov Petra Quilla. Starí nepriatelia sa stávajú spojencami a na pomoc im prichádzajú aj ďalšie obľúbené postavy z rozpínajúceho sa filmového vesmíru štúdia Marvel. Tento film si v predpremiére môžete pozrieť počas stredy 3. mája.

Okrem toho v multikine CINEMAX:  Kráska a zviera 2D aj 3D, ŠMOLKOVIA: Zabudnutá dedinka 2D aj 3D, Ghost in the Shell 2D aj 3D, LEGO Batman vo filme, Randa naslepo, Život, Skryté zlo, Aj dvaja sú rodina, KONG: Ostrov lebiek 2D, Balerína, Únos, Masaryk a Rocco.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.