cinemaxV strede letných prázdnin Cinemax opäť vo štvrtok prináša viaceré premiéry filmov. Už dnes môžete vzhliadnuť film o zosnulej speváčke Amy Winehouse a zistiť tak aká bola skutočná Amy. Okrem tejto premiéry sú pripravené aj nové filmy Nesmrteľný a Vykoľajená. V nedeľu Cinemax návštevníkom ponúkne predpremiéru animáku V hlave.

NESMRTEĽNÝ

nesmrtelnyMiliardár Damian Hale (držiteľ Oscara Ben Kingsley) sa vo finančnom svete dostal na absolútny vrchol. Keď mu diagnostikujú smrteľnú chorobu, podstúpi radikálny lekársky zákrok na klinike, ktorá bohatým poskytuje nadštandardné služby. Jej zamestnanci zinscenujú Damianovu smrť a jeho vedomie pretransformujú do nového, mladšieho tela. Damian, z ktorého je teraz Edward (Ryan Reynolds), si zvyká na nové telo a plnými dúškami si užíva svoj nový život bohatého muža s fantastickým postavením a možnosťami. Jediným rušivým momentom sú flashbecky z minulosti, ktoré sa mu zjavujú v mysli. Je to daň za nesmrteľnosť? Nepríjemné spomienky sa vracajú s čoraz väčšou intenzitou a Damian začína postupne odhaľovať pozadie organizácie, ktorá je pripravená umlčať ho, aby ochránila svoje tajomstvá a to kým sa vlastne stal.

VYKOĽAJENÁ

vykolajenaMonogamia je nemožná. Túto myšlienku vbije do hlavy malej Amy jej otec, ktorý sa práve rozvádza. Výsledkom je nie len nesmierne pestrý milostný život jednej mladej ženy, ale takisto svojrázna romantická komédia. Čo iné by ste čakali od Judda Apatowa, tvorcu Kopačiek alebo Nabúchanej. Život sa s Amy (Amy Schoumer) dosť mazná. Má výbornú prácu v spoločenskom časopise, skvelé kamarátky, útulný byt a peknú zostavu prítulných partnerov, ktorí od nej nič okrem príležitostného sexu nechcú. Keď občas započuje tikať biologické hodiny, navštívi svoju sestru, alebo svojho cynického otca a tikanie hneď ustane. Amy by takto spokojne žila až do prechodu, keby sa nerozhodla napísať rozhovor s veľmi úspešným športovým doktorom Aaronom (Bill Hader). Ako správna novinárka sa rozhodne spoznať objekt svojho záujmu dôkladne a tak sa sním vyspí. Úplne v duchu svojho životného názoru, úplne nezáväzne. Lenže…

ARTMAX FILM – AMY

amyKým v skutočnosti bolo dievča, ktoré stojí za menom Amy Winehouse? Čo táto hudobná ikona skrývala pred okolitým svetom a prečo zomrela vo veku len 27 rokov? Celovečerný dokument necháva hovoriť najmä Amy samotnú prostredníctvom doposiaľ nezverejnených archívnych záberov, rozhovorov, ale predovšetkým prostredníctvom jej hudby a pôvodných textov, ktoré vždy reflektovali aktuálne udalosti jej života. Vidíme Amy ako obyčajné dievča s obrovským talentom a túžbou spievať, ako zjavenie ohromujúce hudobných fajnšmekrov, ako popovú hviezdu obletovanú fanúšikmi aj ako obeť manipulovanú manažérmi a prenasledovanou bulvárnymi novinármi, unikajúcou závislostiam. Za známym mediálnym obrazom ale odhaľujeme hlavne Amy, ktorá skutočne túži len po dvoch veciach: naozajstnej láske a hudbe.

PREDPREMIÉRA ANIMÁKU V HLAVE

Pozrite si špeciálnu predpremiéru animovanej komédie z dielne Pixaru vhodnú pre celú rodinu. Chcete vedieť, čo sa skrýva vo Vašej hlave? Dozviete sa to už 9. augusta o 13.30 h, vo Vašom multikine CINEMAX. Okrem maximálneho filmového zážitku na Vás čaká aj tombola, v ktorej máte možnosť vyhrať skvelé filmové ceny.

RYTMUS SÍDLISKOVÝ SEN – KÚP SI VSTUPENKY UŽ DNES!

Rytmus_sidliskovy_sen_predpredaj_A4_CNMX(v kine od  20.8.2015)

Prvé reakcie divákov po zhliadnutí filmu na kontrolných projekciách sú vzácne rovnaké. Silné emócie, výraz prekvapenia, že videli niečo neočakávané a potom vzápätí otázka: “To vám Rytmus dovolí zverejniť?” Film teda určite nie je pomníčkom Rytmusovej “slávy”, ani retrospektíva jeho tvorby, ani nič načo je divák zvyknutý z filmov o zaslúžilých umelcoch. Filmom odkrývame zložité vzťahy rodiny, ktorých je v Čechách a na Slovensku stále viac. Rodiny, kde každý jej člen má iné priezvisko, kde musíte používať prívlastky nevlastný, vlastný či biologický ale najmä rodiny, ktorá 38 rokov zápasí s rasizmom okolia ale paradoxne aj s láskou v jej vnútri. Napriek tomu sa z rómskeho čašníka vyrastajúceho v “gádžovskej” rodine stala za 8 rokov nakrúcania filmu známa osobnosť, idol mládeže. Vydáva albumy v desaťtisícových nákladoch, bol porotca Superstar a na internete jeho videá zhliadlo viac ako 200 miliónov užívateľov. Intímne spovede Rytmusových najbližších vykreslia komplikovanú skladačku jeho komplikovanej osobnosti. V Rytmusom živote si mnohí z vás nájdu aj ten svoj príbeh. Pochopia, že sídliskový sen nie je o drahých autách, retázkach a hodzinách, ale o niečom úplne inom.

ARTMAX KONCERT – ROGER WATERS THE WALL

RW_TheWall_A4-350x495(Utorok 29.9.2015 o 20:00)

Roger Water The Wall je hudobno-zážitková road movie, ktorá zachytáva svetové koncertné turné zakladajúceho člena legendárnej britskej skupiny Pink Floyd v rokoch 2010 až 2013. Zábery, zhotovené v troch mestách na dvoch kontinentoch, putujú medzi 150 metrov dlhým javiskom a zákulisím, z ktorého všetko exkluzívne komentuje sám Waters. Divákom sa naskytne pohľad na úchvatnú hudobnú a vizuálnu show, v ktorej nechýba pyrotechnika, bohaté projekcie a pred zrakmi rastúca monumentálna stena. Waters pri tvorbe ohromujúcej rock´n´rollovej show doslova zhmotnil vlastnú imagináciu a protivojnové vízie – rovnako ako pôvodný dvojalbum rockovej opery z roku 1979 nesie aj film silné pacifistické posolstvo a stopuje Watersovu osobnú minulosť, ktorú tvrdo zaťažila otcova a dedkova smrť vo svetových vojnách. VSTUPENKY V PREDAJI!

LABUTIE JAZERO – REPRÍZA

CNMX_jazero_A4(2)Labutie jazero, rozhodne najlepší z romantických baletov,  je podmanivým príbehom krásnej ženy, ktorá sa zmení na labuť, a srdcervúcou poctou sile lásky. Labutie jazero je aj dokonalou syntézou choreografie a hudby a hoci sa Čajkovskij jeho slávy nedožil, baletná hudba, ktorú zložil, sa stala synonymom baletu ako takého, inšpirujúceho celé generácie tanečníkov a prenikajúceho do populárnej kultúry.

Využite možnosť kúpiť si lístok v predpredaji za 9,90 v deň konania baletu bude stáť 10,90! S lístkom z akéhokoľvek predchádzajúceho predstavenia Artmax balet, alebo Artmax opera získavate jednorazovú

zľavu 0,70 €! Vo vašom kine na vás čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! Vstupenky na Labutie jazero je možné zakúpiť na pokladniach jednotlivých kín, aj online.

Vstupné na balet Labutie jazero v predpredaji

plné vstupné 9,90 €, pre držiteľov Film karty CINEMAX 8, 90 € a pre držiteľov VIP karty CINEMAX 7, 90 €

Vstupné na balet Labutie jazero v DEŇ KONANIA AKCIE

plné vstupné 10, 90 €, pre držiteľov Film karty CINEMAX 9, 90 € a pre držiteľov VIP karty CINEMAX 9, 90 €

V novej sezónne pre vás multikino Cinemax pripravuje:

22. september – Romeo a Júlia (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

5. október – Figarova svadba (operadýn, PRIAMY PRENOS)

10. november – Aida (opera, Sydney, záznam)

16. december – Luskáčik (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

6. január – Carmen (opera, Taormina, záznam)

11. február – Trubadúr (opera, Paríž, PRIAMY PRENOS)

21. marec – Boris Godunov (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

6. apríl – Giselle (balet, Londýn, PRIAMY PRENOS)

25. apríl – Lucia z Lammermooru (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

26. máj – Capuletiovci a Montecchiovci (opera, Barcelona, PRIAMY PRENOS)

27. jún – Werther (opera, Londýn, PRIAMY PRENOS)

Vstupenky na balet ROMEO A JÚLIA a na operu FIGAROVA SAVDBA sú už v predaji na pokladniach kín CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA, BRATISLAVA, KOŠICE, NITRA, POPRAD, TRENČÍN, TRNAVA a ŽILINA.

Okrem toho hráme: Malý dráčik 2D aj 3D, Mission: Impossible – Národ grázlov, Ant-Man 3D, Pixels 2D, Bojovník, Magic Mike XXL, Macík 2, Mimoni 2D aj 3D, Jurský svet 2D, Papierové mestá a Iracionálny muž.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.