Hneď niekoľko filmových noviniek od sci-fi akcie až po romantiku, ale aj zaujímavé víkendové predpremiéry. To všetko prináša aktuálna filmový ponuka multikina CINEMAX Banská Bystrica, ktorú si priblížime v nasledujúcom príspevku.

CAPTAIN AMERICA: ZIMNÝ VOJAK

captain_america__zimny_vojakPo katastrofických udalostiach v New Yorku s Avengers, Marvelov „Captian America: Zimný vojak“ našiel Steva Rogersa alias Captain America žijúceho pokojným životom vo Washingtone. Avšak, keď sa kolega zo S.H.I.E.L.D. ocitne pod nátlakom, Steve sa zapletie do siete intríg, ktoré ohrozujú svet. Kým Captain America bojuje s profesionálnymi vrahmi poslanými, aby umlčali jeho snahu odhaliť narastajúce sprisahanie, spojí sily s Blackom Widowom. Po odhalení celého darebného sprisahania , Captain America a Black Widow požiadajú o pomoc nového spojenca – Falcona. Avšak, čoskoro sa ocitnú voči nečakanému a impozantnému nepriateľovi – Zimnému vojakovi.

VÁŠEŇ MEDZI RIADKAMI

Príbeh utajenej lásky jedného z najväčších spisovateľov by s prehľadom mohol byť základom slávneho románu, ostal však tajomstvom a v plnej sile ho ukazuje až film Vášeň medzi riadkami.

vasenCharles Dickens, ženatý autor mnohých legendárnych románov, sa na vrchole svojej kariéry zamiloval do mladšej dievčiny. V prudérnom Anglicku tých čias to bolo niečo nemysliteľné, preto obaja svoj vášnivý vzťah udržiavali v tajnosti až do smrti. Zložitý príbeh prežívala hlavne tá mladá žena, ktorej neostávalo iné, než zostať neviditeľnou a ukrytou len „medzi riadkami“. Film Vášeň medzi riadkami má úchvatnú výpravu a plným právom získal nomináciu na Oscara za kostýmy. V hlavnej úlohe aj v role režiséra sa tu predstavuje Ralph Fiennes (Šindlerov zoznam, Anglický pacient, Predčítač a „Vy viete kto“ v sérii o Harrym Potterovi, pre ktorého sa film stal doslova srdcovou záležitosťou.

(NE)ZADANÍ

nezadaniZac Efron (High School Musical), Michael B. Jordan (Kronika) a Miles Teller (Na šrot, Projekt X) si strihli úlohy najlepších kamošov v romantickej komédii o chlapskom pohľade na sex a vzťahy. Tak…a kam toto smeruje? Chodíme spolu?Otázky, ktorých sa desí každý chalan, ktorý spáva s babou. Neexistujú na ne totiž správne odpovede. Jason, Daniel a Mikey sú kamoši na život a na smrť. Keď Mikeyho opustí manželka, s ktorou chodil od vysokej školy,uzavrú spoločnú dohodu. Už nijaké zlomené srdcia a hlavne žiadne vážne vzťahy. Byť single je predsa úžasné! Ich plán vyhýbať sa záväzkom a dodržať za každých okolností prísahu nevernosti však nepočíta s jednou malou komplikáciou. Všetci traja sa nečakane zaľúbia! Jason do novej kolegyne, Daniel do dlhoročnej kamarátky a Mikey dokonca do vlastnej ex. Keďže si však prisahali, že zostanú sami, každý z nich svoj vzťah pred ostatnými drží v tajnosti. Ako dlho im to však môže vydržať, keďže sú stále spolu?

ARTMAX – VNÚTRI LLEWINA DAVISA

CNMX_ARTMAX_logo(Utorok 8.4.2014 o 20:20)

Vnútri Llewina Davisa je príbehom ambiciózneho a talentovaného mladého hudobníka, ktorý sa snaží získať si trochu uznania, v čase obrody folkovej hudby, v New Yorku roku 1961. Hoci sa jeho život zdá byť nekonečnou reťazou smoly, Llewin sa nevzdáva a pevne si ide za svojím snom. Bez peňazí a trvalej adresy sa pretĺka životom a prespáva u stále sa znižujúceho počtu kamarátov. Ako šanca na záchranu sa javí cesta do Chicaga, kam sa vydáva s nádejou na získanie nového manažéra a s vyhliadkou na prekonanie svojej smoly.

Rio2_predpremiera_A4_CINEMAXPREDPREMIÉRA RIO 2

(Víkend 5.4. – 6.4.2014 o 14:00)

Všetky vaše obľúbené postavy z RIA sú späť! Pre všetkých, ktorí milujú super animáky, pripravilo multikino CINEMAX špeciálnu predpremiéru rozprávky RIO 2, ktorá je pokračovaním úspešnej prvej časti.

Čo na vás čaká v druhej časti? Stručne z obsahu: Pre Blua, Perlu a ich tri deti je svet džungľa. Najmä po ich dobrodružnej ceste z čarovného mesta do divočiny Amazonského pralesa na rodinnú stretávku. Vyvedený z miery v neznámej krajine, musí Blu čeliť jeho najobávanejšiemu protivníkovi – jeho svokrovi – zatiaľ čo musí odrážať Nigelove zákerné pokusy o pomstu. K vašim obľúbeným postavám z RIA sa pridáva aj držiteľ nominácie na Oscara Andy Garcia, víťaz Grammy Bruno Mars, víťazka Tony Kristin Chenoweth a držiteľka Oscara, Emmy a Tony Rita Moreno. Pôvodnú hudbu k RIO 2 zložili noví brazílski umelci a Janelle Monae and Wonderland. Nenechajte si ujsť bláznivých papagájov v tejto uletenej rozprávke.

PREDPREMIÉRA JUSTIN BIEBER´S BELIEVE

Dlho-očakávaný film Justin Bieber´s Believe je konečne tu. Multikino CINEMAX pre vás pripravilo exkluzívnu predpremiéru jedinečného filmu o Justinovi Bieberovi, ktorá sa bude konať už 5. a 6. apríla o 16:30 vo všetkých multikinách CINEMAX.

Tento film vám prinesie intímny pohľad na Justinovo vypredané celosvetové turné s názvom „Believe“. Uvidíte nielen vizuálne strhujúce koncertné zábery s Justinovými najväčšími hitmi, ale dostanete aj osobnú priepustku do zákulisia a uvidíte, ako sa celé turné pripravovalo a prebiehalo, a film prináša aj exkluzívny pohľad na Justinov život mimo pódia. Sledujte Justinovu cestu od obyčajného chalana, ktorý sníval, že bude vystupovať v Madison Square garden, až po najväčšiu svetovú popovú hviezdu, ktorou dnes je. Verte v Justina Biebera a kúpte si lístok na predpremiéru ešte dnes!

Okrem toho v multikine Cinemax: Cililing a pirátska víla 2D aj 3D, Veľká oriešková lúpež 2D, Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana 2D, 300: Vzostup impéria 2D, Need for Speed 2D, LEGO Príbeh 2D, Noe 2D aj 3D a 10 pravidiel jak sbalit holku.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese www.cine-max.sk.