Spoločnosť McDonald’s rozširuje svoju doručovaciu službu McDelivery o štvrté mesto na Slovensku. Po jej úspešnom zavedení v Bratislave, Košiciach a Trnave ju pred pár dňami sprístupnila aj pre svojich zákazníkov v Banskej Bystrici, prostredníctvom reštaurácie situovanej na Námestí Ľudovíta Štúra 27.

Reštaurácia v Banskej Bystrici je súčasťou šestnástich reštaurácií, z ktorých si zákazník môže objednať svoje obľúbené jedlo a nechať si ho doručiť až ku dverám svojho domova. V rámci donáškovej služby je dostupná takmer celá ponuka reťazca McDonald’s.

„Naša služba McDelivery už pár mesiacov úspešne doručuje jedlo ku dverám našich zákazníkov  v Bratislave, Košiciach a Trnave. V týchto dňoch sa môžu tešiť naši zákazníci na rozšírenie služby aj v  Banskej Bystrici. Najmä v tomto období sa  McDelivery stáva čím ďalej tým viac obľúbenou službou a sme radi, že ako líder v oblasti gastro segmentu sa nám darí neustále rozširovať portfólio služieb a inovácií, s cieľom zlepšovať zákaznícku skúsenosť a dostupnosť produktov,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s pre SR.

Partnerská spoločnosť Wolt už dlhšie obdobie pozorovala zvýšený dopyt po službe, či už zo strany potenciálnych zákazníkov alebo reštaurácií. Od 15. decembra si môžu zákazníci z Banskej Bystrice objednávky v rámci rozvozovej zóny objednať z uvedenej reštaurácie McDonald’s v aplikácii Wolt alebo na stránke www.Wolt.sk, a  to každý pracovný deň v čase od 10.30 hod. do 21.00 hod., a cez víkend od 11.00 hod. do 21.00 hod. Kuriéri z Woltu doručia McMenu k zákazníkovi približne za 30 minút.

„Vítame Banskú Bystricu, ako aj McDonald’s Banská Bystrica na Wolt mape a tešíme sa na množstvo spokojných zákazníkov! Vo Wolte si uvedomujeme neľahkú situáciu, ktorej v súčasnom období čelí gastro a preto sa snažíme pomôcť s pokrytím logistiky a zákazníckej podpory čo najväčšiemu množstvu zasiahnutých reštaurácií v rôznych mestách tak rýchlo, ako je to možné,“ dodáva Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu pre Slovensko a Českú republiku.

Reštaurácia v Banskej Bystrici bola otvorená v októbri pred 25 rokmi a je historicky prvou reštauráciou McDonald’s na Slovensku. Počas minulého roka prešla rekonštrukciou konceptu na „reštauráciu novej generácie“. Zákazníkom poskytuje rôzne inovatívne riešenia zamerané najmä na digitálne objednávanie prostredníctvom kioskov a úpravu ingrediencií vo vybraných burgroch. Prevádzka je taktiež „enviro-friendly“, čiže koncipovaná s ohľadom na trvalú udržateľnosť. Tento koncept predstavuje komplexnú stratégiu starostlivosti o zákazníka aj spôsob zvyšovania jeho komfortu v reštauráciách McDonald’s,  reštaurácie novej generácie preto pribúdajú aj  v rámci donáškovej služby McDelivery.

O spoločnosti McDonald’s Slovensko

Spoločnosť McDonald’s pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Prvá reštaurácia bola otvorená v októbri v Banskej Bystrici. V novembri roku 2003 vznikla na Slovensku charitatívna organizácia Ronald McDonald House Charities. Na Slovensku McDonald’s prevádzkuje 35 reštaurácií, z ktorých je 16 v Bratislave a ostatné sa nachádzajú v Banskej Bystrici, Košiciach, Liptovskom Mikuláši, Martine, Nitre, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene, Žiline a na diaľničnom úseku R1 exit Beladice. Súčasťou 28 reštaurácií je obľúbený koncept McCafé, ktorý sa predstavil v roku 2009. V minulom roku začal McDonald’s na Slovensku postupne meniť a modernizovať prevádzky na reštaurácie novej generácie. V celonárodnej ankete Najzamestnávateľ za rok 2019 sa spoločnosť McDonald‘s Slovensko umiestnila na 1. mieste v kategórii Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo, a obhájila tak svoje víťazstvo z roka 2018. Od začiatku roka 2020 rozširuje McDonald’s cez vybrané reštaurácie doručovaciu službu McDelivery v slovenských mestách.