Po minuloročnom úspešnom ročníku sa členovia Občianskej rady Radvaň rozhodli pokračovať v tradícii a opäť zorganizovali Radvanský detský karneval, ktorý zavíta medzi deti pod Urpínom v sobotu 11. februára.

_dsc2428Radvanský detský karneval sa bude konať v priestoroch Základnej školy na Radvanskej ulici 1 v Banskej Bystrici od 15-tej hodiny, kedy sa deti budú môcť preniesť do ríše rozprávok.

„Tešíme sa na princezné, pirátov, spidermanov, motýlikov, zvieratiek, bojovníkov a veľa krásnych masiek.  Deti čakajú rôzne súťaže, samozrejme aj o najlepšiu masku, balónový tanec, diskotéka a tanečné vystúpenia dievčat z tanečnej školy Janette Fáberovej a deti zo Sonyta Music. Verím, že nám príde ešte viac detí ako minulý rok a zažijeme spolu veľa radosti,“ povedala Erika Karová, jedna z organizátorov podujatia občianskej rady Radvaň.

Pre deti bude pripravený maliarsky kútik. Nebudú však chýbať ani sladké odmeny, krásne darčeky a malé občerstvenie. Vstup na podujatie je v karnevalovej maske zadarmo. Organizátorom podujatia je Občianska rada Radvaň a podujatie sa uskutoční s finančnou podporou mesta Banská Bystrica.