Milovníci jedného z najlepších slovenských pív z mesta spod Urpína môžu zažiť neopakovateľný zážitok už túto nedeľu. Práve posledný deň v týždni sa uskutoční už avizovaný Deň otvorených dverí v banskobystrickom pivovare.

foto: urpiner.eu

Už túto nedeľu sa o 10.00 h zaháji Deň otvorených dverí, v rámci ktorého budete môcť nazrieť do tajov a procesov výroby piva, ktoré nielen Banskobystričania tak radi konzumujú. Okrem prehliadky je však pripravený aj iný zaujímavý program. Za spomenutie stojí hlavne koncert kapely Heľenine oči, ktorej budú sekundovať ďalšie tri hudobné skupiny. Pre deti zvedavých oteckov bude pripravené maľovanie na tvár, skákacia trampolína, jazda na koňoch či rôzne súťaže. Okrem techniky výroby piva sa budete môcť zapojiť do viacerých „pivných súťaží,“ predvádzať sa bude tiež hasičská a policajná práca a ich technika a predstavená bude tiež novinka pivovaru – pivo s príchuťou citrusových plodov Urpiner Radler. Netradičná, no o to zaujímavejšia akcia, sa uskutoční v areáli pivovaru na Sládkovičovej ulici 37.

Do konca dnešného dňa môžete súťažiť o VIP vstupy na toto podujatie a ďalšie pivné ceny od Urpineru, práve s portálom BBonline.sk tu…!