Fotka 2Nedeľné popoludnie plné detského smiechu a jašenia na vás čaká na Zámku Vígľaš v nedeľu 5. júna od 13.00 h.

Na úvod nás moderátor v krátkosti prevedie programom, aby sme vedeli na čo sa môžeme tešiť. Pre malých i veľkých zahrajú divadlo umelci z Divadla pod balkónom rozprávku Šaško a kráľ o tom, ako kráľ vyhnal šaška z kráľovstva hľadať rozprávku akú ešte nevidel.

Od 14.00 h si deti môžu zasúťažiť na stanoviskách, kde na nich čakajú tradičné súťaže ako skákanie vo vreci, nosenie vody na lyžičke, hádzanie loptičky na cieľ, lyže vo dvojici, kreslenie zámku… Za absolvovanie stanovíšť detičky dostanú sladkú odmenu a diplom.

Deti sa môžu tešiť aj na vystúpenie šaša, s ktorým sa určite nudiť nebudete. Počas celého popoludnia bude pre vás pripravené aj maľovanie na tvár, balónová show, ukážky remesiel s možnosťou vyskúšať si ich a skákací hrad. Pochutiť si môžete aj na maškrtách nielen pre najmenších.

Pripravená je aj súťaž, kde vyhráva najoriginálnejšia fotka so zamestnancom zámku. Návštevníci budú pridávať počas celého dňa fotky so zamestnancami na facebook a najoriginálnejšia z fotiek získa vstup do wellness pre 2 osoby. Súťaž vyhodnotia po vystúpení šaša.

Na zámku Vígľaš sa na vás už teraz tešia. Viac informácií o tomto, ale aj ďalších pripravovaných podujatiach nájdete na stránke www.grandviglas.com alebo na facebooku.