Ján Gordulič, známy ako poštár Jano, je organizátorom stand-up comedy Silné reči. Je to zoskupenie komikov, ktorých hlavnou prioritou je zabávať.

Vo štvrtok 26. marca o 19-tej hodine sa Banská Bystrica môže tešiť na vystúpenie zabávačov, ktorými sú napríklad  Jaro Abaffy, Ivo Ladižinský, Ivan Huljak, Juraj Šoko Tabaček, Jaro Szabó, Tomáš Hudák, Peter Bartoněk a samozrejme Ján Gordulič. Show sa uskutoční v Klube 77.

gordulicSilné Reči je zoskupenie stand-up komikov pod vedením Jána Gorduliča. Život každého z nich je plný výrazných bojov a frustrácii a všetci sú príliš lakomí na to, aby si zaplatili poriadneho psychiatra. Tieto frustrácie si už dva roky liečia pravidelnými, pre každého okrem nich samých vtipnými komediálnymi monológmi v stand-up comedy show. Na egocentrické vystúpenia účinkujúcich tejto comedy show sa pravidelne chodia pozerať ľudia všetkých vekov a profesných  zameraní. Baviť sa na cudzom nešťastí je podľa našich zistení rovnako atraktívne pre 20 ročných študentov, 30 ročných podnikateľov, či 50 ročných otcov a matky rodín. Humor, hovorené slová, narážky na Slovenské reálie a situácie ktoré zažil každý sú univerzálne a pobavia takmer akékoľvek publikum (trošku menej pozitívnych reakcií sme však zaznamenali u voličov ľavicových politických strán nad 80 rokov a latentných alkoholikov s nižším ako stredoškolským vzdelaním).

Ján Gordulič sa na Silné reči často pripravuje celé hodiny. Keď príde do klubu, prichádza medzi svojich kamarátov, s ktorými má spoločnú misiu – zabaviť ľudí, čo sa prišli posadiť do publika, a potom to spolu osláviť. Stand-up nikdy nebude prácou, ale v mnohých ohľadoch ho v jeho práci inšpiruje.

Lístky si môžete ešte stále zakúpiť prostredníctvom internetu.