Trápia vás problémy s kúpeľňovou batériou, kvôli nevhodnej veľkosti batérie alebo umývadla? Prispôsobte ich tak, aby spolu technicky ladili. Nevhodné miery drezovej batérie by mohli v kúpeľni alebo kuchyni spôsobiť veľké škody, ktoré by nebolo možné len tak nahradiť. Rozmery umývadla a jeho batérie by k sebe mali dokonalo sedieť.

Časté problémy

Problémom môže byť vysoká stojanková batéria, ktorá bude nainštalovaná k menšiemu umývadlu alebo ku krátkemu odtoku. Táto kombinácia môže spôsobiť to, že by sa voda z batérie nedostávala do umývadla.

Vhodný tvar

Mnohí ľudia urobia chybu hneď pri výbere vhodných tvarov. Hrany sa nemusia hodiť k oblúkom a rovnako to platí aj pre kombinovanie umývadla s atypickým tvarom. K umývadlám, ktoré majú okrúhly tvar sa bude hodiť drezová batéria s oblými krivkami. Hranaté umývadlo môžete doplniť batériou, ktorá má jednoduchý geometrický tvar, ako je napríklad obdĺžnik alebo štvorec. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, tak ideálnou voľbou sú vodovodné batérie, ktoré kombinujú oblúk a zároveň hranu.

Zaujímavé kombinácie

Ak vás nebaví jednoduchý a čistý minimalizmus, pokojne môžete k svojmu zariadeniu pridať odvážnu kombináciu. Výrazné kombinácie dokážu zaujať a upútať pozornosť, čo môžete veľmi rýchlo dosiahnuť v kúpeľni. Pokojne môžete bielu sanitu skombinovať s čiernou drezovou batériou. V prípade, že sa tešíte farebnej jednotnosti, tak si urobte radosť s bielymi doplnkami. Zvoľte napríklad jemné obrazy na stenu v bledých farbách.

Kúpa novej batérie si vyžaduje zohľadniť aj rozmery a umiestnenie umývadla, čím bude vybavenie technicky zodpovedať vhodnému používaniu. Vďaka drezu a batérii si môžete dopriať väčšie pohodlie, ktoré vám uľahčí každodenné používanie umývadla a zabezpečí krásnu a technicky schopnú domácnosť. Štýlové a moderné batérie ponúka internetový obchod Glast, ktorý zahŕňa kuchynskú techniku.