Moderátor Marek Polo Polomský so svojou populárnou talkshow Povec ty opäť raz zaplní bystrickú Štátnu operu. Vyspovedá trojicu známych hostí.

Vyhľadávaný formát Marekovej talkshow sa opiera o motiváciu, inšpiráciu a ľudí, ktorí makajú na svojich snoch.

„Hostí si vyberám vždy pocitovo a vždy podľa toho či pasujú do konceptu Povec ty. Každý z nich je inšpiráciou nielen pre mňa ale aj pre okruh ľudí s ktorými spolupracujem. Snažím sa v každom Povec ty mať obsiahnuté témy, ktoré sú naším divákom blízke a teda: šport, umenie alebo kultúra, podnikanie a životný štýl. Tým pádom skladám vhodnú trojicu hostí, ktorá by obsiahla väčšinu týchto hodnôt. Nechcem veľmi prezrádzať úplne detaily, nakoľko sa tiež samy učíme, ale máme jasno v tom s kým chceme spájať značku Povec ty. Napríklad politiku robiť nikdy nebudeme. Dohodli sme sa všetci v Povec ty, že budeme apolitický. Robíme inteligentnú zábavu s pridanou hodnotou, nie politickú reláciu. Povec ty je zábavno-inšpiratívna talkshow, po ktorej divák odchádza s radosťou a úsmevom na tvári,“ rozhovoril sa pre BBonline.sk Marek Polomský.

Prvým z trojice hostí bude Peter Pohančaník, riaditeľ Folklórneho súboru Urpín. Ten zažíva pod jeho vedením rozkvet korunovaný minuloročným úspechom v divácky príťažlivej súťaži Zem Spieva. „Peťa Pohančaníka sa určite chcem spýtať prečo je teraz folklór taký populárny a prečo tomu tak nebolo 10 rokov dozadu.“ dodáva moderátor.

Druhým hosťom bude sympatická a čerstvo vydatá herečka Mary Havranová, ktorá sa momentálne pripomína divákom v úspešnom televíznom seriáli Oteckovia. V talkshow Povec ty porozpráva o zákulisí divadelného a filmového sveta, či novej hlavnej úlohe vo filme Backstage a budúcich plánoch. Marek priznáva: „Mary Havranovej sa určite spýtam či sa jej páčia takí chalani, ako som ja.“ Nuž, pár dní po svadbe to bude zrejme bezpredmetná otázka, no Mary bezpochyby očarí svojim úsmevom a pobaví historkami z natáčania.

Tretím hosťom uzatvárajúcim budúci diel Povec ty bude multižánrový chlapík – producent, moderátor, scenárista, stand-up komik a  bývalý „poštár“ Ján Gordulič Čo si Polo pripraví na zakladateľa populárnej formácie komikov Silné Reči, s ktorými pravidelne zapĺňa sály a autora satirického formátu Ťažký týždeň? „Ja som typ moderátora, pri ktorom divák a vlastne aj hosť nevie dopredu, čo má čakať. A také je aj Povec ty. Mám rád keď rozhovor je tvorený spontánne pred zrakmi divákov a tým pádom sme všetci na jednej vlne. Najlepšie rozhovory sú predsa tie, ktoré nie sú dopredu pripravené. Aj keď…“

Májový diel Povec ty, o ktorom sa viac dozviete napríklad na facebooku, sa v Štátnej opere chystá už 11. mája 2018 so začiatkom o 18.30 h. Vstupenky, dostupné cez sieť Ticketportal, sú v cene 10 €.