Úspešná česká komédia  Líbáš jako Bůh so slovenskou herečkou Kamilou Magálovou v hlavnej úlohe nemohla zostať bez pokračovania. Jej tvorcovia sa spojili v snímke Líbáš jako ďábel, ktorú si budete môcť v banskobystrickom multikine CINEMAX doslova vychutnať už v stredu.

Dva roky po filme, ktorý oslovil všetky generácie divákov, prichádza režisérka Marie Poledňáková s voľným pokračovaním komického príbehu o tom, že láska kvitne v každom veku. Príbeh filmu začína vo chvíli, keď sú staré manželské zväzky definitívnou minulosťou a Helena s Františkom sa pokúšajú začať nový, spoločný život. Avšak, ako to už býva, puto s bývalým životom nejde pretrhnúť len tak jednoducho. Stále je to vaša rodina, vaše okolie a vaši bývalí partneri, ktorí do spoločného života patria.

Ak ste už Babskú jazdu v CINEMAXE zažili, asi vám ani nemusíme približovať, že do kinosály vstúpite s pohárom šampanského a navyše si odnesiete okrem filmového zážitku aj zaujímavé darčeky a vychutnať si budete môcť aj šálku dobrého čaju. Navyše sa budete môcť zapojiť aj do tomboly o zaujímavé ceny. Užite si aj vy premiéru novej filmovej novinky a príďte sa v stredu 16. mája o 18.20 h zabaviť do multikina CINEMAX Banská Bystrica. Lístky si môžete zakúpiť už dnes na pokladniach multikina, alebo prostredníctvom stránky www.cine-max.sk.