Ani mínusové teploty a niekoľko centimetrov snehu na futbalových ihriskách nebránia futbalovým nadšencom pripravovať sa na jarnú časť súťaží v zápasovom rytme.

turnaj 2015 MUŽSTVÁ-page-001Veľký podiel na tom má aj firma MM stav BB, ktorá v spolupráci s Milanom Mecelem st. organizuje už túto nedeľu v „nafukovacej“ hale v Slovenskej Ľupči pre najmenších futbalistov štvrý ročník futbalového turnaja prípraviek „O putovný pohár firmy MM stav BB“. Okrem obhajcu prvenstva – FK Jupie BB-Podlavice-Badín sa turnaja zúčastní domáci OFK Slovenská Ľupča, Cvč Brusno, ŠK OPL Poniky, Partizán Čierny Balog, Baník Ľubietová a FK Sokol Braväcovo.

Veľká vďaka patrí Milanovi Mecelemu st., jeho synovi a firme MM stav BB, ktorá je bohužiaľ jedna z mála v našom okolí ochotná vyčleniť finančné prostriedky a celý turnaj aj zorganizovať, čo vôbec nie je jednoduché. Oblastný futbalový zväz síce organizuje turnaje prípraviek, mladších a aj starších žiakov ale vďaka takýmto podporovateľom futbalu je turnajov viac a každého z nás je potešujúcejšie, keď deti strávia svoj voľný čas s loptou na nohe a nie s tabletom v ruke“, vyjadril sa Ivan Šimko, podpredseda Komisie mládeže Oblastného futbalového zväzu.