Liečebno transformačná metóda The Journey – Cesta sa v súčasnosti považuje za jednu z najúčinnejších alternatívnych metód liečenia tela, mysle a duše.

Brandon3Využíva sa v 43 krajinách. Je uznávanou metódou, ktorú v napríklad v Holandsku preplácajú zdravotné poisťovne, používajú ju lekári a psychológovia na celom svete, aplikuje sa v centrách liečby rakoviny, závislostí, v centrách alternatívnej medicíny, vo väzniciach, vo firmách sa školí top – manažment a používa sa aj v koučingu. Aj toto svedčí o jej mnohostrannom využití. Za touto metódou stojí Brandon Bays, ktorá sa sama vďaka tejto metóde vyliečila z ťažkého nádorového ochorenia.

Čo je Cesta? Je to pomerne jednoduchý súbor nástrojov, pomocou ktorého sa môže každý vydať na vlastnú cestu uzdravenia. Je návodom ako odkryť a vyliečiť bunkové spomienky, ktoré spôsobujú emocionálny a fyzický problém, a tým sa človek môže začať prirodzene uzdravovať.

Keď pred necelým dvoma rokmi Brandon po prvý krát navštívila Bratislavu, nikto z nás netušil, aké intenzívne obdobie Slovensko v súvislosti s Cestou čaká. Niekoľko základných i pokročilých seminárov naštartovalo transformáciu a uzdravovanie stoviek našich ľudí. Vďaka obrovskému záujmu sa koncom októbra 2014 uskutoční už tretí seminár Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje s Brandon Bays.

harmonia-the-journey-bannerNovinkou je INTENZÍVNY VEČER S BRANDON BAYS priamo v Banskej Bystrici. Konať sa bude 22.10.2014 (streda) v Hoteli Dixon**** od 18.00 h.

Vstupné na INTENZÍVNY VEČER S BRANDON BAYS je 15 Eur.

Lístky v predpredaji a viac informácií nájdete na www.brandonbays.sk