Ktorá žena netúži po kráse, šarme a elegancii? S touto túžbou prichádzame už na tento svet a od istého veku sa rady fintíme, chceme zaujať pozornosť svojho okolia, páčiť sa sebe i druhým.

Je to súčasť našej prirodzenosti ako napr. dýchanie. A z toho dôvodu každý deň siahame na rôzne kozmetické prípravky, aby sme aj pomocou nich dosiahli želaný efekt. Jedným z nich je aj mejkap, ktorý si prakticky denne nanášame na pleť.

Malé, ale dôležité

Každá žena nosí v sebe túžbu byť krásna, príťažlivá, žiadaná, obdivovaná a milovaná. Sme všetky tým povestné a patrí to k našej prirodzenosti. Robíme všetko pre to, aby sme krásnymi boli a snažíme sa všetky svoje nedokonalosti odstrániť čo najlepšie.

Dennodenne trávime dlhé chvíle pred zrkadlom, aby sme dosiahli maximálnu dokonalosť našej tváre, vlasov i celého zovňajšku. K starostlivosti o pleť bezpochyby patrí aj naše obočie. Mnohé ženy sú s ním nespokojné, niektoré trápi husté obočie, iné sú zasa nešťastné, lebo majú obočie nevýrazné alebo takmer žiadne. Hlavne v tomto druhom prípade je dôležité, aby každá žena, slečna akéhokoľvek veku vedela, ako si namaľovať obočie.

Overená kvalita i štýlová značka

Všetky máme svoje obľúbené značky dámskej kozmetiky a nedáme na ne dopustiť. Možno sme vyskúšali už viacero značiek, a predsa sme sa vždy vrátili iba k jednej, ktorá nám najviac vyhovovala.

Ak patríte k ženám, ktoré rady experimentujú pri výbere kozmetiky, skúšajú, hľadajú to pravé orechové a ešte nemáte skúsenosť s niektorými značkami, skúste vsadiť na Milani Cosmetics, ktorá určite nesklame.

Správny make-up robí divy

Ktorá žena by sa nevenovala svojmu vzhľadu skôr, než sa ukáže v spoločnosti? Veď už len keď sa chystáme do práce, venujeme svojmu vzhľadu maximálnu pozornosť, a to najmä pleti. Snažíme sa vyzerať čo najlepšie v kruhu svojich najbližších, ako aj v spoločnosti neznámych ľudí. Jedným zo spôsobov ako dokonalosť dosiahnuť, je výber správneho mejkapu.

Správne zvolený mejkap dokáže urobiť zázraky s našou pleťou, oživiť ju a rovnako nás aj omladiť. Mali by sme mať na pamäti štyri základné kritériá, ktoré sú dôležité pri výbere mejkapu: farbu, typ pleti, konzistenciu a kryciu schopnosť.

Pomôcť nám môže aj TIP: Ako vybrať najlepšie make-up. Dobrých rád nikdy nie je dostatok a každá z nich môže byť veľmi užitočná. Vyskúšajte a presvedčte sa samy o tom, čo je pre vašu pleť najlepšie.