Predajňa spoločenských hier iHRYsko v spolupráci s Banskou Bystricou a Radou študentov pozýva na deň plný zábavy, ktorý sa uskutoční v nedeľu 25. septembra. Hravá Bystrica ponúkne všetkým hrania chtivým návštevníkom viac ako 300 spoločenských hier.

9Zahrať sa môžu prísť nielen deti, ale aj dospelí. Pre rodiny je táto akcia ako stvorená. Deti si budú môcť zmerať sily so svojimi rodičmi, komunikovať a byť spolu. A čo sa vlastne bude hrať? Čo len chcete. Mozgy si môžete potrápiť pri riešení hlavolamov. Svoje znalosti z rôznych oblastí ako napríklad história, geografia či kultúra si overíte pri vedomostných hrách. Myslíte si o sebe, že ste dobrý stratég? Nech sa páči, vyskúšajte si niektorú z hier tohto druhu. Neradi súperíte, ale chcete sa zahrať? Potom by ste mali určite siahnuť po niektorej z kooperatívnych hier, kde hráte všetci spolu a vaším úhlavným nepriateľom je hra samotná.

No a samozrejme bude pripravených množstvo hier aj pre tých najmenších. A to zďaleka nie je všetko… Organizátori si pripravili tiež slovné hry, postrehové hry, či hry, kde musíte byť najrýchlejším alebo najpozornejším hráčom. Niekedy je to o náhode, inokedy o rozmýšľaní.

JE LEN NA VÁS, ČO VÁS BAVÍ A V ČOM STE DOBRÍ

Niekedy je veľmi ťažké vybrať si tú správnu hru. Je dobré vedieť odhadnúť svoje možnosti.  Začať s jednoduchšími hrami a postupne prejsť na tie náročnejšie. Na Hravej Bystrici nájdete okrem hier aj milých dobrovoľníkov, ktorí vám pomôžu s výberom a ochotne vás naučia ako sa čo hrá.

Hrať sa bude v dvoch hráčskych zónach, a to v Radnici na Námestí SNP a v predajni iHRYsko na ulici Horná Strieborná 13. Táto zaujímavá akcia vám umožní si hry nielen vyskúšať, ale nejaké aj získať v súťaži. Stačí sa zahrať, nazbierať pečiatky, vhodiť ústrižok s pečiatkami do osudia a výhra môže byť vaša. Príďte a strávte pekný deň so spoločenskými hrami. Vstup je zdarma.